OffroadSafari

O obchodu OffroadSafari

Neváhejte a objevujte krásy naší přírody tak trochu jiným způsobem. OffroadSafari.cz vám nabízí možnost strávit kvalitně a zábavně svůj volný čas. V nabídce najdete aktuální výlety, které máte do detailů popsány. Všeobecně je náplní výletů: offroad, odborný výklad k dané tématice a vždy aktivita spojená s daným místem (rýžování českého granátu, návštěva bunkrů a další).

Nakupte na OffroadSafari.cz

Výlety jsou vhodné pro všechny, od malých dětí po seniory. Nemusíte se bát „drncání“. Off-roady jsou používány pouze jako způsob, jak se dostat na nedostupná místa, kam běžné auto nevyjede. Výlety jsou především zážitkové a poznávací. Můžete se přidat také vlastním off-roadem či SUV (cena však zůstává stejná). Pokud vám nevyhovuje termín výletu, tak si samozřejmě můžete objednat soukromou jízdu s průvodcem.

Obrázek

Doprava a platba

Možnosti dopravy:

 • elektronicky

Možnosti platby:

 • bankovním převodem
 • přes platební bránu GoPay

Zákaznický servis

Odstoupit od smlouvy můžete standardně do 14 dnů bez udání důvodu po jejím uhrazení. Pokud má být však výlet uskutečněn dříve než za 14 dní od uzavření smlouvy, berte na vědomí, že nemáte právo na odstoupení za standardních podmínek. Důležitý je také fakt, že můžete od smlouvy odstoupit 30 dní před datem konání akce. V tomto případě vám bude vrácena celé částka. V případě odstoupení 14 dnů před datem konání, vám bude vrácena polovina částky.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte obchod kontaktovat telefonicky na čísle: +420 721 574 323 nebo písemně na e-mail: podpora@up-anddown.com.

Obchody, kde vás odměníme

O OffroadSafari

Udělejte si výlet do české přírody trochu jinak. S OffroadSafari vás čeká poznávací zájezd, který bude skutečným zážitkem. Vydejte se například po stopách 2. sv. války na Mostecku nebo objevujte Krušnohoří.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod OffroadSafari.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se