Pro obchod Norma právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů SushiTime.cz nebo Pan Alfréd.

Sleva na další nákup pro členy věrnostního programu na Sushitime.cz

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Zaregistrujte se na Sushitime.cz a získejte mnoho výhod! Za každý online nákup získáte body, kterými můžete platit při nejbližší objednávce přes… více

Doprava zdarma nad 500 Kč u Pana Alfréda

+ 1,5 % zpět z nákupu

Nakupujte nápoje z celého světa u Pana Alfréda za více než 500 Kč a dopravu po Praze máte zdarma. více

O obchodu Norma

Norma

Společnost Norma působí již více než 50 let na trhu. Je to firma s tradicí a silným příběhem. Původně byla společnost Norma regionální soukromý řetězec obchodů v německém městě Fürthu a postupem času se z něj stala největší německá diskontní firma. Norma si zakládá na poskytování kvalitních služeb a snaží se za peníze svých zákazníků nabízet stále víc. Díky tomuto přístupu Norma pokračuje v neustálém rozvoji své značky.

Norma leták

Obchod Norma vydává leták vždy na týden od pondělí do neděle. Ve svých poštovních schránkách nebo na internetu můžete Norma leták na následující týden také najít s několika denním předstihem. Stačí pravidelně sledovat naše stránky a dozvíte se o slevách a akcích v prodejnách Norma jako první.

Norma prodejny

Navštivte jednu z Norma prodejen a nakupujte pro celou vaši rodinu. Síť prodejen Norma má v současné době více než 1300 prodejen. V České republice můžete navštívit obchod Norma ve Zlíně, Norma v Praze, Norma ve Frýdlantě, dáte také v Kladně, Chomutově, Plzni a dalších městech na našem území. Nakupujte výrobky za výhodné ceny a využijte Norma slev, které vám nabízíme.

Co Norma Zlín, Praha a Frýdlant nabízí?

Norma je rozšířeným obchodním řetězcem nejen v České republice. Mezi hlavní sortiment Norma obchodu patří čerstvé slané i sladké pečivo, chléb, čerstvé mléko, nápoje, sladkosti, hotová jídla, med, marmelády, káva, čaj, konzervy, kosmetika, mycí a čisticí prostředky, prostředky na mytí nádobí, kancelářské potřeby, dále také mražené a chlazené zboží a široký výběr denně čerstvého ovoce a zeleniny.

Norma aktuální akční nabídka

Norma každý týden nabízí také nepotravinářské zboží pro rodinu a domácnost. Nakoupíte zde vše od hraček, nábytku, domácích potřeb, elektra, textilu, potřeb pro kutily, počítačů po televize a jízdní kola. Všechny výrobky nabízí za výhodné ceny.

Norma otevírací doba

Kreativita, flexibilita, rychlost a inovace jsou hlavní pilíře úspěšné obchodní sítě Norma. Kladou důraz na vysokou kvalitu za nízkou cenu. Snaží se poskytovat denně od 7-20 hodin čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo, dále nabízí produkty známé a oblíbené z českých regionů pod názvem Domácí kvalita či Bio-produkty.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na coop.sk.

Podobny sklep zabka.pl mamy dla Ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

O Norma

Norma kvalitní čerstvé potraviny sortiment nepotravinářského zboží

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Norma.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.