Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu NEpetka.cz

Moderní, ekologická, stylová a praktická - taková by měla být vaše láhev na vodu? Investice do jedné kvalitní láhve na vodu se vyplatí. Láhev je šetrná nejen pro vás a vaši kapsu, ale především pro přírodu. Internetový obchod NEpetka.cz nabízí svým zákazníkům mnoho ekologických a k přírodě šetrných výrobků, mezi nimi také skládací láhev na vodu.

Skládací láhev na vodu

NEpetka.cz přináší na trh skládací láhev na vodu, kterou ocení všechny generace, muži, ženy i děti. Jde o kouzelnou láhev, která je nabitá energií a také disponuje kameny. Ty harmonizují, dobíjejí nebo naopak zklidňují energii, podle toho, co je u vás potřeba. Láhev je certifikovaná Státním zdravotním ústavem a je zdravotně nezávadná.

Skládací Nepetky získáte s poselstvím přímo pro vás. Součástí balení jsou již zmiňované kameny, poselství, skládací láhev, dva pytlíčky s logem Nepetka, které se šijí v chráněné dílně v Děčíně, návod na péči o láhev a karabinu na přichycení. Láhev se vyrábí v Shenzenu z kvalitního silikonu, který neobsahuje škodlivé látky.

Nejen skládací láhev

Hlavním produktem e-shopu Nepetka.cz je bezesporu šikovná láhev, kterou můžete nosit pohodlně v batohu, kabelce i tašce. Díky jednomu pohybu ji složíte a zase rozložíte během pár vteřin. Z nabídky můžete vybírat také přívěsky z pravých kamenů, které jsou doplněny stříbrnými komponenty.

Najdete zde také náramky křišťálků a lávy, kdy má každý kámen svůj význam. Pořídit si můžete vlastní příbor, takzvané Kouzelné Katlerky. Krásné, stylové a eko příbory můžete využít na cestování, festivaly, do přírody nebo klidně i doma. Plastovým příborům už dávno odzvonilo.

S láskou k přírodě a ekologii

Za Nepetkou stojí Katka Šedová, která po návštěvě Bali viděla, co plast umí udělat s přírodou, jak ji znečišťuje. Svou Nepetku, původně jako koníček, přetavila do smysluplné práce. Ke skládací lahvi přidala také styl a design, protože má ráda krásné, moderní a stylové věci. Cílem je odbourat jednorázové plasty.

Online nakupování

Online nakupování má velkou výhodu - zboží vám doručí domů, bez nutnosti návštěvy kamenné prodejny. Nepetka nedisponuje kamennou prodejnou, vše můžete objednat pohodlně z domova. Máte možnost zboží bez udání důvodu vrátit a to do 14 dní od převzetí. Pošlete jej na adresu Kateřina Šedová, Chalúpeckého 1819, Roztoky 252 63.

Doprava a platba

Možnosti dopravy:

 • Zásilkovna - 89,-
 • Kurýr GLS - 119,-
 • Doprava nad 2500,- zdarma

Možnosti platby:

 • Online platba kartou - zdarma
 • Platba bankovním převodem - zdarma
 • Platba při převzetí - zdarma

Kde nás kontaktovat

Potřebujete radu, máte otázku nebo připomínku? Pak můžete využít zákaznickou linku +420 608 474 449 nebo napsat e-mail na adresu katka.cernohousova@email.cz.

 • Nakoupit podobné zboží můžete také na slovenském e-shopu Mobake.
 • Nakoupit podobné zboží můžete také na polském e-shopu Bazylia.

Podobné obchody

Jak uplatnit slevové kupóny na NEpetka.cz

Slevové kupóny můžete využít na velké množství produktů. Nákupy v Nepetka tak budou ještě zábavnější. Sledujte obchod na Tipli.cz a žádná sleva vám neunikne.

Vyberte si kupón

Najděte si vhodný slevový kupón, který použijete pro svůj nákup.

Kopírujte kód

Kód zkopírujte za pomoci tlačítka nůžek, které najdete u kódu.

Uplatněte kód

Kliknutím na tlačítko „Použít kupon“ se dostanete na internetový obchod Nepetka.cz, kde můžete nakupovat. V Košíku vložte slevový kód do políčka „Zde vložte váš kupón“ a uplatněte slevový kód. Sleva se odečte automaticky.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O NEpetka.cz

Je pro vás příznačná ekologie a udržitelnost i v kráse či v módních doplňcích? Internetový obchod NEpetka.cz vám nabízí originální vychytávku v podobě chytré skládací lahve na vodu, která je navíc obohacena barevnými křišťály pro zpestření všedního dne. Součástí skládací lahve je také karabinka na přichycení a krásný látkový pytlíček.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě NEpetka.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.