NEpetka.cz

O obchodu NEpetka.cz

Moderní, ekologická, stylová a praktická - taková by měla být vaše láhev na vodu? Investice do jedné kvalitní láhve na vodu se vyplatí. Láhev je šetrná nejen pro vás a vaši kapsu, ale především pro přírodu. Internetový obchod NEpetka.cz nabízí svým zákazníkům mnoho ekologických a k přírodě šetrných výrobků, mezi nimi také skládací láhev na vodu.

Skládací láhev na vodu

NEpetka.cz přináší na trh skládací láhev na vodu, kterou ocení všechny generace, muži, ženy i děti. Jde o kouzelnou láhev, která je nabitá energií a také disponuje kameny. Ty harmonizují, dobíjejí nebo naopak zklidňují energii, podle toho, co je u vás potřeba. Láhev je certifikovaná Státním zdravotním ústavem a je zdravotně nezávadná.

Skládací NEpetky získáte s poselstvím přímo pro vás. Součástí balení jsou již zmiňované kameny, poselství, skládací láhev, dva pytlíčky s logem NEpetka, které se šijí v chráněné dílně v Děčíně, návod na péči o láhev a karabinu na přichycení. Láhev se vyrábí v Shenzenu z kvalitního silikonu, který neobsahuje škodlivé látky.

Obrázek

Nejen skládací láhev

Hlavním produktem e-shopu NEpetka.cz je bezesporu šikovná láhev, kterou můžete nosit pohodlně v batohu, kabelce i tašce. Díky jednomu pohybu ji složíte a zase rozložíte během pár vteřin. Z nabídky můžete vybírat také přívěsky z pravých kamenů, které jsou doplněny stříbrnými komponenty.

Najdete zde také náramky křišťálků a lávy, kdy má každý kámen svůj význam. Pořídit si můžete vlastní příbor, takzvané Kouzelné Katlerky. Krásné, stylové a eko příbory můžete využít na cestování, festivaly, do přírody nebo klidně i doma. Plastovým příborům už dávno odzvonilo.

S láskou k přírodě a ekologii

Za NEpetkou stojí Katka Šedová, která po návštěvě Bali viděla, co plast umí udělat s přírodou, jak ji znečišťuje. Svou NEpetku původně jako koníček, přetavila do smysluplné práce. Ke skládací lahvi přidala také styl a design, protože má ráda krásné, moderní a stylové věci. Cílem je odbourat jednorázové plasty a být ohleduplnější k přírodě a ke svému zdraví. Nestačí jen myslet na svou stravu a konzumovat vitamíny, důležitá je také péče o přírodu a ekologii.

Online nakupování

Online nakupování má velkou výhodu - zboží vám doručí domů, bez nutnosti návštěvy kamenné prodejny. Nepetka nedisponuje kamennou prodejnou, vše můžete objednat pohodlně z domova. Máte možnost zboží bez udání důvodu vrátit a to do 14 dní od převzetí. Pošlete jej na adresu Kateřina Šedová, Chalúpeckého 1819, Roztoky 252 63.

Doprava a platba

 • Zásilkovna
 • Kurýr GLS

Při nákupu nad 2500 Kč doprava zdarma.

 • Online platba kartou
 • Platba bankovním převodem
 • Platba při převzetí

Kde nás kontaktovat

Potřebujete radu, máte otázku nebo připomínku? Pak můžete využít zákaznickou linku +420 608 474 449 nebo napsat e-mail na adresu katka.cernohousova@email.cz.

 • Nakoupit podobné zboží můžete také na slovenském e-shopu Mobake.
 • Nakoupit podobné zboží můžete také na polském e-shopu Bazylia.

Jak uplatnit slevové kupóny na NEpetka.cz

Slevové kupóny můžete využít na velké množství produktů. Nákupy v Nepetka tak budou ještě zábavnější. Sledujte obchod na Tipli.cz a žádná sleva vám neunikne.

1. Vyberte si kupón

Najděte si vhodný slevový kupón, který použijete pro svůj nákup.

2. Kopírujte kód

Kód zkopírujte za pomoci tlačítka nůžek, které najdete u kódu.

3. Uplatněte kód

Kliknutím na tlačítko „Použít kupon“ se dostanete na internetový obchod Nepetka.cz, kde můžete nakupovat. V Košíku vložte slevový kód do políčka „Zde vložte váš kupón“ a uplatněte slevový kód. Sleva se odečte automaticky.

Obrázek

Obchody, kde vás odměníme

O NEpetka.cz

Je pro vás příznačná ekologie a udržitelnost i v kráse či v módních doplňcích? Internetový obchod NEpetka.cz vám nabízí originální vychytávku v podobě chytré skládací lahve na vodu, která je navíc obohacena barevnými křišťály pro zpestření všedního dne. Součástí skládací lahve je také karabinka na přichycení a krásný látkový pytlíček.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod NEpetka.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se