NejLampy.cz

5.0 (1x)

O obchodu NejLampy.cz

Internetový obchod NejLapmy.cz bohužel ke dni 26.8.2019 ukončil svoji působnost na českém trhu. Máte-li dotaz ohledně své nesplněné objednávky či k reklamaci již zakoupené zboží, obraťte se na zákaznickou linku obchodu NejLampy.cz na telefonním čísle +420 775 225 635 nebo prostřednictvím e-mailové adresy  info@nejlampy.cz, kde budou všechny vaše požadavky vyřízeny. 

I přes to však můžete zakoupit vhodné produkty do vaší domácnosti v obchodě UniSvitidla.cz, nebo třeba v obchodě 4Home.cz.  

Že nemůžete nikde po obchodech sehnat takové osvětlení, které by vám vyhovovalo jak funkčně tak designově? No to bychom si na to posvítili! Pravděpodobně jste totiž ještě nenavštívili portál NejLampy.cz, který vám nabízí speciální typy osvětlení podle místnosti, kam jsou určené. Sháníte lampičku do dětského pokoje nebo nástěnné osvětlení do obývacího pokoje? Prosvětlete svůj život s osvětlením od NejLapm.cz.

NejLampy.cz obchod

Vyberte si z nabídky více než 1 700 nejrůznějších typů osvětlení od firem Philips či Massive. Je libo něco romantického, nebo jste spíš na modernu? Nakupte nad 1499 a NejLampy.cz vám garantují dopravu zdarma. Najdete zde osvětlení nejen interiéru, ale i do zahrady. Samozřejmostí každého svítidla je i LED nebo úsporná žárovka zdarma.

NejLampy.cz slevové kódy, které jste zmeškali

NejLampy.cz: Doprava ZDARMA

30.06.2019

Recenze NejLampy.cz

Milan S.

14.08.2017 5.0

Měli přesně to, co jsem potřeboval.

Obchody, kde vás odměníme

O NejLampy.cz

Internetový obchod NejLapmy.cz bohužel ke dni 26.8.2019 ukončil svoji působnost na českém trhu. Máte-li dotaz ohledně své nesplněné objednávky či k reklamaci již zakoupeného zboží, obraťte se na zákaznickou linku obchodu NejLampy.cz na telefonním čísle +420 775 225 635 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@nejlampy.cz, kde budou všechny vaše požadavky vyřízeny.

I nadále však můžete zakoupit vhodné produkty do vaší domácnosti na UniSvitidla.cz, nebo třeba v obchodě 4Home.cz.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod NejLampy.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se