Neckermann (Superzájezdy.cz)

O obchodu Neckermann (Superzájezdy.cz)

Cestovní agentura Neckermann na českém trhu působí od roku 1998. Za tu dobu si vybudovala stabilní postavení a připravila dovolenou mnoha tisícům zákazníků. Poskytuje zájezdy pojištěných cestovních kanceláří působících na českém, slovenském, rakouském a německém trhu. V nabídce portálu Superzajezdy.cz naleznete 180 zemí včetně oblíbených destinací, jako je Itálie, Řecko, Kanárské ostrovy, USA nebo Japonsko. S CK Neckermann se však podíváte i do turisticky méně známých lokalit, z nichž zmíníme Arubu, Indonésii a Bali, Tanzánii či Svatou Lucii. Napěchovaný katalog zájezdů poskytuje neobvykle široký výběr ubytování a služeb soustředěných do jednoho místa. Na Superzajezdy.cz garantují bezkonkurenčně nízké ceny. V nabídce CK Neckermann vybíráte ze zájezdů, jejichž cena je naprosto stejná jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd realizuje. A to včetně slev a věrnostních programů! Žádná jiná cestovní agentura či cestovní kancelář vám tytéž zájezdy těžko nabídne výhodněji.

TIP: Chystáte se na dovolenou? Naučte se tamější jazyk snadno a rychle!

Superzájezdy.cz last minute

Jak si zájezd u Neckermann objednáte?

Na Superzajezdy.cz se k vytouženému zájezdu můžete dostat hned několika způsoby: podle místatypu zájezdu, přes akční nabídky, vyhledáváním ve vyhledávacím formuláři nebo přes vybrané nabídky na úvodní stránce. Po nalezení požadovaného termínu máte k dispozici rezervační formulář, jenž vyplníte a Neckermann následně provede vše potřebné za vás. Ověří kapacitu, zarezervuje zájezd a ozve se vám se všemi potřebnými informacemi.

Kam směrovat dotazy na zájezdy?

Máte-li k zájezdu dotazy, můžete použít tentýž rezervační formulář, jen změníte požadavek na "Žádost o informace". Příjem a vyřizování rezervací NONSTOP je možný také na e-mailu info@neckermann-online.cz. CK Neckermann je vám schopen pomoci i po telefonu. Obraťte se na zákaznickou linku 272 743 981 nebo 777 606 055. Provozní doba call centra je každý pracovní den 10:00 - 18:00. Další možností je vyplnění kontaktního formuláře, na jehož základě se vám obratem ozvou sami.

Sledujte Superzajezdy.cz na Facebooku a budete vždy v obraze.

Existuje pobočka cestovní agentury Neckermann?

Ano. Vše potřebné si můžete vyřídit i osobně. Zavítejte na adresu Chrudimská 2a (vedle pošty), 130 00 Praha 3 - Flora Po - Pá 10:00 - 18:00.

Jak je to se storno poplatky?

V případě zrušení zájezdu před podepsáním cestovní smlouvy jsou storno poplatky nulové. Od okamžiku podepsání smlouvy se storno poplatky řídí podmínkami pořádající cestovní kanceláře, které zákazník obdrží před podepsáním smlouvy. Cestovní agentura Neckermann si sama žádné storno poplatky neúčtuje. Doporučujeme uzavřít pojištění pro případ zrušení zájezdu.

Neckermann zájezdy

Uplatněte u Neckermann benefity od svého zaměstnavatele!

Na Superzajezdy.cz využijete: 

 • benefity společnosti BENEFITY a.s., a to bez jakéhokoliv omezení,
 • uplatníte zde benefity BENEFIT PLUS a to bez jakéhokoliv omezení, 
 • poukázky Sodexo typu Holiday Pass, Flexi Pass, RelaxPASS, VitalPASS a Dárkový Pass,
 • poukázky Edenred,
 • příspěvky na dovolenou od fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu formou faktury,
 • poukázky společnosti Up Česká republika.

TIP: Chcete si odpočinout na dovolené u moře? Poradíme, kam se vydat!

 • Hledáte podobný obchod na Slovensku? Podívejte se na nabídku Adrop.sk.
 • Hledáte podobný obchod v Polsku? Můžeme vám doporučit Kormidlo.pl.

Neckermann (Superzájezdy.cz) slevové kódy, které jste zmeškali

Benefity a poukázky na Superzájezdy.cz

21.01.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Neckermann (Superzájezdy.cz)

Zkopírujte uvedený kód a vložte jej do objednávkového formuláře na Superzajezdy.cz.

Obchody, kde vás odměníme

O Neckermann (Superzájezdy.cz)

Vybrat si dovolenou je leckdy velmi složité. S cestovní agenturou Neckermann máte jistotu, že nešlápnete vedle. Na Superzajezdy.cz totiž naleznete netypicky širokou nabídku zájezdů soustředěnou do jednoho místa. Katalog Neckermann poskytuje výběr ze 180 zemí, několika desítek tisíc zájezdů, přes půl miliónu termínů odjezdů od několika desítek cestovních kanceláří. Neplatíte ani o korunu navíc! Ceny zájezdů jsou vždy shodné s cenami zastupovaných cestovních kanceláří. S CK Neckermann šetříte nejen peníze ale i váš čas! Možnost objednání zájezdu z kteréhokoli místa v České republice, v kteroukoliv denní i noční hodinu. Last minute zájezdy. Poznávací zájezdy. Eurovíkendy.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Neckermann (Superzájezdy.cz).

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se