NATURANA

O obchodu NATURANA

Najít dobře padnoucí, pohodlné a zároveň pěkné spodní prádlo může být náročné pro mnoho žen. Každá žena je jiná, disponuje jinými proporcemi a preferencemi. Naturana je obchod, který přináší pohodlné a kvalitní dámské spodní prádlo, které ocení všechny ženy.

Obrázek

Kvalita a pohodlí

Spousta stylistek vám potvrdí, že vybrat dobře padnoucí podprsenku je pro ženu velmi těžký úkol. Ne vždy padne konfekční velikost, v obchodech najdete vyztužené a kosticové kousky, v určitých barvách nebo s různě tvarovanými košíčky či velikostí ramínek.

Spodní prádlo má být nejen módní a krásné, ale také pohodlné a funkční. Naturana představuje symbol ženskosti a pohodlí a ve své nabídce mají široké portfolio nejrůznějších velikostí, tvarů, střihů, barev, vyztužení. Každá žena si tak najde svůj oblíbený kousek, který se stane nezbytnou součástí jejího šatníku.

Spodní prádlo a plavky

Naturana se zaměřuje především na kvalitní dámské spodní prádlo, které sedí všem ženám. Kromě jiného mají v nabídce také noční košile, pyžama nebo pár volnočasových kousků. V nabídce najdete také plavky - dvojdílné, jednodílné, tuniky či plážové šaty.

Původem z Německa

Naturana je značka původem pocházející z Německa, kde ji v roce 1917 založil Carl Dölker, tehdy ještě pod značkou Korsettfabrik. Již od začátku značka kladla důraz na komfort a kvalitu. V té době byly v oblibě korzety, které později nahradily první návrhy podprsenek. Dnes využívá společnost všechny možné dostupné technologie a kvalitní materiály, které jsou na trhu dostupné. Spodní prádlo sedne přímo na míru.

Síť prodejen a partnerský e-shop

Naturana disponuje širokou sítí prodejen, kde si spodní prádlo této značky zakoupíte. Kromě prodejen v Praze, Brně a Ostravě najdete pobočky také v Kadani, Mladé Boleslavi, Třinci, Opavě, Teplicích, Plzni a dalších a dalších městech. Prodejny najdete také na Slovensku. Chcete-li nakoupit zboží přes internet, využijte partnerský e-shop HoBi.

Kontakty

Máte-li dotaz či připomínku, pak se obraťte na telefonní číslo +420 474 333 976 nebo e-mailovou adresu info@naturana.cz.

 • Podobné zboží nakoupíte na polském e-shopu Astratex.pl.
 • Podobné zboží nakoupíte na slovenském e-shopu Astratex.sk.

Obchody, kde vás odměníme

O NATURANA

Je pro vás náročné sehnat kvalitní a především dobře padnoucí spodní prádlo? Obchod NATURANA přináší širokou nabídku dámského spodního prádla pro každou ženu. Na e-shopu NATURANA si vyberete podprsenky, kalhotky či plavky nejrůznějších střihů a velikostí, které budou přesně podle vašich představ.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod NATURANA.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se