Obchody / Domácnost a zahrada / Menstruační kalíšek O Menstruační kalí� -

Menstruační kalíšek

O obchodu Menstruační kalíšek

O menstruačním kalíšku 

Menstruační kalíšek rozděluje ženy na dvě části - ty, které ho milují a ty, které ho nesnáší. Předtím, než se rozhodnete menstruační kalíšek vyzkoušet či používat, přečtěte si základní informace. Dozvíte se, o co se vůbec jedná, na co se používá, jak se používá, na co je důležité dávat si pozor při koupi a další podstatné informace. Zde je 5 nejdůležitějších bodů: 

 • Menstruační kalíšek je moderní, bezpečná, hygienická a vysoce praktická pomůcka, která se zavádí podobně jako tampon, jedná se o nejmodernější výrobek dámské intimní hygieny
 • Menstruační kalíšky jsou vyrobené z lékařského silikonu (konkrétně tzv. inertního materiálu). Pro nákup je velice důležité dávat pozor na certifikaci kalíšku, která zaručuje bezpečnost. 
 • Menstruační kalíšek se používá v průběhu menstruace. Po zavedení se neprostupně zformuje proti poševním stěnám, což umožňuje, aby menstruační krev stékala do kalíšku bez jakéhokoliv prosakování. 
 • Menstruační kalíšek nemusíte vyprazdňovat častěji, než je běžná výměna hygienických vložek nebo tamponů. Po vyjmutí a následném omytí v horké vodě nebo sterilizaci ho znovu používáte.
 • Menstruační kalíšek je šetrný k životnímu prostředí – při správné údržbě má životnost 5 až 15 let. 

Chci menstruační kalíšek. Jak ho vybrat?

Při výběru je brát v potaz tyto 4 faktory

 1. Umístění děložního čípku 
 2. Kondice vaginálních svalů 
 3. Tuhost kalíšku 
 4. Věk 
Druhy menstruačních kalíšků

Jak o menstruační kalíšek správně pečovat?

Péče o menstruační kalíšek je jednoduchá! Pro zachování barvy uchovávejte kalíšek v textilním sáčku. Během menstruace stačí kalíšek omývat vodou a průběžně sterilizovat. 

Menstruační kalíšek e-shop

Na e-shopu naleznete cca 100 druhů kalíšků různých značek a velké množství příslušenství. Objednávat můžete z pohodlí domova ještě dnes. Po vyplnění základních informací si můžete zvolit platbu a dopravu. Nechte si balík doručit domů nebo na poštu prostřednictvím České pošty nebo osobně vyzvědněte na Zásilkovně. Zaplaťte dobírkou, platbou předem nebo prostřednictvím PayPal. Balík bude odeslaný do 24hodin od přijetí objednávky a zcela diskrétně! Zásilky jsou baleny bez nápisů a nálepek a odesílatelem je osoba (nikoliv firma). Nikdo přeci nemusí vědět, že si objednáváte menstruační kalíšek. 

Chcete kalíšek vrátit? 

Rozhodli jste se pro jiný kalíšek? Nebo už ho prostě nechcete? Menstruační kalíšek můžete vrátit do 14 dnů, ale musí být: čistý, nepoškozený, nepoužitý a včetně originálního obalu. Zasílat ho můžete na adresu: Petra Fiurášková, Bělobranské náměstí 138, Pardubice 530 02 s úplnou dokumentací a formulářem pro odstoupení od smlouvy. Cenu za poštovné hradí zákazník.  

Kontakty 

Máte otázky k objednávce? Potřebujete radu při výběru? Kontaktujte Menstruační kalíšek na emailu info@menstruacni-kalisek.cz nebo volejte na 728 420 420. Dále je online na Facebooku a Twitteru

Recenze 

Kde najít menstruační kalíšek recenze? No přece na Blogu! Najdete zde řadu žen, kterým menstruační kalíšek vyhovuje a najdete i takové, kterým nevyhovuje. Dozvíte se zde i cenné rady, tipy a triky, které vám pomohou usnadnit sedm dní v měsíci. 

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z I-Apteka.pl

Menstruační kalíšek slevové kódy, které jste zmeškali

Slevy až -50% na menstruační kalíšky a příslušenství na Menstruacni-kalisek.cz

24.11.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Menstruační kalíšek

Ženy mají své dny, které jsou mimo jiné spojené s neustálým vyměňováním hygienických pomůcek. Tomu je konec! Novinka na trhu, menstruační kalíšek, je plnohodnotným pomocníkem při menstruaci. Měníte jej méně často, nevytváříte žádný odpad a životnost je až 15let. Pohodlnost menstruačního kalíšku reflektuje tisíce spokojených zákaznic.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Menstruační kalíšek.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se