Obchody / Elektro a PC / Megapixel.cz O Megapixel.cz -

Megapixel.cz

O obchodu Megapixel.cz

Společnost MEGAPIXEL s.r.o. byla založena v roce 2001 dlouholetými fandy digitální fotografie. K dispozici je především elektronický obchod, jehož prostřednictvím můžete nakupovat elektroniku z pohodlí domova. Téměř veškeré zboží je skladem. Doručeno tak může být do 24 hodin od potvrzení objednávky po celé České republice.

V široké nabídce obchodu Megapixel najdete vše, co potřebujete k dokonalému zaznamenání nezapomenutelných okamžiků v životě. Pořiďte si digitální fotoaparát, nový objektiv nebo filtr, digitální videokameru, ateliérové vybavení a jiné příslušenství. Využijte také další služby, které obchod Megapixel nabízí.

Megapixel prodejny

Od začátku obchod preferuje blízký kontakt se zákazníkem. Zastavte se v jedné z prodejen Megapixel v Praze, Brně a Ostravě, které si skutečně zamilujete. Užijte si komfort nakupování. Myslete jen na to podstatné, řiďte se svým instinktem a starosti přenechejte odborníkům z Megapixel, kteří vám ochotně poradí a pomohou s výběrem vhodného fotoaparátu i příslušenství.

Foto kurzy

Foto kurzy Megapixel jsou určeny jak začátečníkům, kteří se s focením ještě neseznámili, tak fotografům, kteří by si rádi prohloubili své znalosti. Najdete zde vše, co vám pomůže dosahovat daleko lepších fotek, než jste byli doposud zvyklí. Zkušení lektoři vám poradí, jak na to. Díky praktickým ukázkám a vzájemné komunikaci lektora a účastníků foto kurzu si odnesete spoustu cenných informací. Přijďte se zdokonalit a pořizujte záběry přesně takové, jaké jste si vždycky přáli.

Megapixel bazar

Nakupujte. Prodávejte. Vyměňte na protiúčet. Rozdíl financujte splátkami. Vše výhodně a s jistotou u ověřeného prodejce Megapixel. Na veškerou použitou techniku z bazaru obchod Megapixel poskytuje záruku 12 měsíců na projevené vady. Můžete si tak být jisti, že nekupujete zajíce v pytli. A při nákupu na protiúčet dostanete navíc 5 % bonus z výkupní hodnoty zboží.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Empikfoto.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Empik.

Megapixel.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Megapixel.cz 15 % na batohy Shimmoda

30.11.2022

Slevový kód Megapixel.cz 10 % na paměťové karty Lexar a Delkin

30.11.2022

Slevový kupon 10 % na WACOM ONE na Megapixel.cz

06.04.2020

Megapixel.cz: Doprava ZDARMA

30.06.2019

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Megapixel.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se