Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

MediMall slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5,25 % na vše v obchodě MediMall

Platí do 27.07.2021

 
   

Medimall.cz je e-shop zabývající se prodejem ochranných pomůcek jako jsou roušky, respirátory a dalšího ochranného materiálu.

O obchodu MediMall

Medimall.cz je e-shop zabývající se prodejem ochranných pomůcek jako jsou roušky, respirátory a dalšího ochranného materiálu. Výhodou v e-shopu je nepochybně nízká cena pro koncového zákazníka a dále pak možnost velkoobchodu s ještě výhodnějšími nabídkami. 

Společnost Medimall přináší unikátní servis a služby v oblasti ochranných pomůcek ve střední, západní a jižní Evropě. Zákazníci této společnosti tvoří nejen nemocnice a zdravotní střediska, ale je tu dosah napříč celým trhem České republiky, v současné době hlavně v jeho průmyslové části.

Mezi hlavní přidané hodnoty e-shopu nepatří pouze dobrá cena, ale především kvalita daných výrobků, která je díky dlouhodobě vytvořeným vztahům s výrobci pečlivě ověřená.

Doprava a platba

Zboží vám bude doručeno přepravní společností GLS.

Platit můžete na dobírku, převodem na účet nebo online platební kartou.

Zákaznický servis

V případě dotazů se neváhejte obrátit na zákaznický servis na telefonní číslo: +420 733 123 443 nebo e-mail:info@medimall.cz

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O MediMall

Medimall.cz je e-shop zabývající se prodejem ochranných pomůcek jako jsou roušky, respirátory a dalšího ochranného materiálu.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě MediMall?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.