Obchody / Matchaga O Matchaga -

Matchaga

O obchodu Matchaga

Toužíte dobít energii nebo posílit imunitu, ale nechcete denně užívat několik doplňků stravy v podobě tablet či pilulek? Značka Matchaga má jednoduché řešení, které naleznete v jejich přírodních produktech. V e-shopu Matchaga.cz totiž najdete neobyčejné čaje a elixíry vyrobené z japonského čaje matcha a finské houby nesmrtelnosti chaga. Jedná se o takzvané „Superplodiny", díky kterým svému tělu rychle dodáte energii a udržíte jej trvale zdravé.

Elixíry a čaje plné energie a zdraví

Značka Matchaga působí na českém trhu téměř deset let. Od té doby ušla velký kus cesty, během které vyvíjela výjimečné doplňky stravy v podobě čajů a elixírů s velkým obsahem betaglukanů, adaptogenů a antioxidantů. Hlavní složkou sortimentů e-shopu Matchaga je právě stejnojmenný nápoj, jehož účinky jsou zejména při celoročním užívání nezpochybnitelné. Matchaga je totiž originálním nápojem, díky kterému doplňujete zásoby energie, detoxikujete organismus a tím zlepšujete váš imunitní systém.  

Matchaga nápoj

Pečlivý výběr kvalitních surovin 

Internetový obchod a prodejce produktů Matchaga dbá na to, aby veškeré výrobky byly pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Originální obsah extraktů proto dováží přímo od výrobců z Japonska a Finska. Můžete mít proto jistotu, že produkty Matchaga jsou prvotřídní kvality a díky tomu lze zaručit jejich vysokou účinnost.  

Kontaktujte zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem produktů či on-line nákupem v e-shopu Matchaga? Kontaktujte zákaznický servis Matchaga na telefonním čísle +420 777 802 572  či e-mailové adrese info@matchaga.cz. Zkušený personál Vám rád předá rady a tipy.

Matchaga produkt

Výhodný nákup na Tipli.cz

Využívejte mimořádné akce díky Tipli.cz. Jedním ze způsobů, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte peníze zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Matchaga vás odměníme 11,25 % z částky vašeho nákupu.

Jak uplatnit slevové kupóny na Matchaga

Zaregistrujte se na Tipli.cz a využijte jedinečné slevy a výhodné nabídky v obchodě Matchaga.

1. Vyberte si slevu

Na Tipli.cz si vyberte Matchaga slevu nebo nabídku na produkty, které si v e-shopu Matchaga chcete zakoupit.

2. Přejděte do e-shopu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku “ přejdete do e-shopu obchodu Matchaga.

Matchaga nabídka

3. Vyberte si produkt

V e-shopu obchodu Matchaga.cz si následně vyberte zlevněné produkty či služby se slevou získanou přes Tipli.cz.

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Ušetříte ještě víc! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma.

Obchody, kde vás odměníme

O Matchaga

Kvalitní doplňky stravy jsou dnes nedílnou součástí našich životů. Záleží však na kvalitě surovin, aby takový doplněk mohl fungovat tak, jak má. Tým Matchaga nakupuje bio a fair-trade suroviny, aby pro Vás vyrobil ty nejkvalitnější doplňky stravy, které Vám dodají energii a sílu. Tou  superpotravinou je houba Chaga, která pochází z nedotčené finské přírody. Objevte její zázračnou sílu.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Matchaga.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se