Obchody / Elektro a PC / Markeeta.cz O Markeeta.cz -

Markeeta.cz

O obchodu Markeeta.cz

Rychlá a jednoduchá obsluha bez prodlev, kompletní řešení EET za nejnižší cenu na trhu a nadstandardně dlouhá záruka 24 měsíců. To je jedinečný souhrn předností pokladen Markeeta, které na trh uvedla společnost Smart Software zabývající se pokladními software systémy už dlouhých 17 let.

Markeeta.cz: Kompletní řešení EET

Vývoj pokladního systému Markeeta vycházel především z konkrétních potřeb zákazníků. Ti často požadovali právě to, co nyní Markeeta umožňuje. Nejrychlejší a nejjednodušší obsluhu bez prodlev, kvalitu za nízkou cenu a dostatečně dlouhou záruku. Ke každé Markeetě můžete nyní navíc požádat o dodání platebního terminálu zdarma.

Elektronická pokladna Markeeta

Psali jste účtenky ručně? Stačí vám základní funkce? Vyzkoušejte Markeeta Pokladničku. Markeeta Pokladnička je nejlevnějším řešením EET za nízkou pořizovací cenu pokladny s tiskárnou. Zprovozníte ji snadno a rychle bez složitého nastavování a 100% vyhovuje požadavkům EET.

Potřebujete rozšířené funkce k podnikání? Vyzkoušejte další pokladny Markeeta, které poskytují kromě základních funkcí také položkový prodej, přehledy, zálohování, skladové hospodářství a jiné výhody. Využít můžete také další služby, jako například telefonickou podporu 24/7 a záruku 24 měsíců. S Markeetou máte EET vyřešeno!

Markeeta kontakt

Pokladnu Markeeta lze koupit online na eshopu Markeeta.cz. Zavítat však můžete také na jednu z kamenných prodejen. Navštivte například tu v Praze, která je největší EET prodejnou v České republice. Další prodejny Markeeta najdete v Brně, Ostravě nebo Karlových Varech. Máte nějaký dotaz? Informujte se na telefonním čísle 800 701 701 nebo emailem na adrese obchod@markeeta.cz.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Alza.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Sferis.

Obchody, kde vás odměníme

O Markeeta.cz

Podnikáte a hledáte co nejlevnější řešení EET? Požadujete co nejrychlejší práci s pokladnou, abyste se mohli naplno věnovat svým zákazníkům? Představujeme Markeetu, nejlepší řešení elektronické evidence tržeb. Nyní navíc se zárukou 24 měsíců na pokladny s balíčky i pro podnikatele.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Markeeta.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se