Obchody, kde vás odměníme

O obchodu MadeByKristina

Kristína Nemčková 

Kristína Nemčková je mladá nadějná kuchařka. V kuchyni je jako doma už od mala. Překvapivě nestuduje na kuchaře, ale obchodní akademii. Kristína má mnoho snů, které si plní právě díky vaření. 

Recepty a kuchařka 

Inspirace je důležitá, a o to víc, pokud se jedná o jídlo! Některé made by kristina recepty jsou dostupné online. To nejzajímavější je ale v kuchařce s názvem #Upgrade. Kuchařka vznikala z části za pomoci babičky, která žije na Slovensku, kdy Kristina babiččiny tradiční recepty udělala moderní. Druhá část kuchařky je již pouze Kristiny práce. Neváhejte a objednávejte made by kristina kuchařka ještě dnes! Inspiraci najdete právě v made by kristina upgrade za cenu 595Kč. 

Kuchařka Upgrade

Doprava a platba 

Každou knihu Kristina balí do látkového pytlíku a zasílá z domova. Zaplatit můžete převodem na účet zdarma anebo dobírkou za příplatek 39Kč. Nechte si knihu doručit přímo domů nebo na výdejní místo. 

Instagram 

Sledujte made by kristina instagram ZDE, a nenechte si ujít žádnou novinku. Kromě receptů můžete sledovat zajímavé články, události či další. Dále můžete sledovat Kristínu na Facebooku. Na sociálních sítích je vždy aktualizovaný kalednář, kde můžete tuto mladou a úspěšnou kuchařku potkat. 

O MadeByKristina

Rádi vaříte? Přemýšlíte, jak obzvláštnit vaše recepty? Nevadí vám trocha experimentu? Přijďte si pro inspiraci na MadeByKristina a vylepšete každodenní jídelníček ještě dnes. Kristína Němčková je vítězkou televizní soutěže MasterChef Česko 2019, ve které byla nejmladším soutěžícím. Veškeré recepty najdete v knize #upgrade a další můžete prohlížet online. Dále můžete vybírat z originálních doplňkových produktů v líbivém designu. 

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod MadeByKristina.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.