MadeByKristina slevové kupóny a slevy

Slevový kupon 3,5 % na vše v obchodě MadeByKristina.

Platí do 06.07.2020

 
   

Rádi vaříte? Přemýšlíte, jak obzvláštnit vaše recepty? Nevadí vám trocha experimentu? Přijďte si pro inspiraci na MadeByKristina více

Doprava ZDARMA při nákupu nad 400Kč na MadeByKristina

Platí do 16.07.2020

+ 3,5 % zpět z nákupu

Při nákupu nad 400Kč získáte dopravu zdarma na MadeByKristina. více

Látková taška ZDARMA na MadeByKristina

Platí do 16.07.2020

+ 3,5 % zpět z nákupu
   

Jste milovníci vaření? Na Made by Kristína si můžete zakoupit kuchařku #UPGRADE od Kristíny Nemčkové. Pokud koupíte 2 kuchařky, získáte zdarma… více

O obchodu MadeByKristina

Kristína Nemčková 

Kristína Nemčková je mladá nadějná kuchařka. V kuchyni je jako doma už od mala. Překvapivě nestuduje na kuchaře, ale obchodní akademii. Kristína má mnoho snů, které si plní právě díky vaření. 

Recepty a kuchařka 

Inspirace je důležitá, a o to víc, pokud se jedná o jídlo! Některé made by kristina recepty jsou dostupné online. To nejzajímavější je ale v kuchařce s názvem #Upgrade. Kuchařka vznikala z části za pomoci babičky, která žije na Slovensku, kdy Kristina babiččiny tradiční recepty udělala moderní. Druhá část kuchařky je již pouze Kristiny práce. Neváhejte a objednávejte made by kristina kuchařka ještě dnes! Inspiraci najdete právě v made by kristina upgrade za cenu 595Kč. 

Kuchařka Upgrade

Doprava a platba 

Každou knihu Kristina balí do látkového pytlíku a zasílá z domova. Zaplatit můžete převodem na účet zdarma anebo dobírkou za příplatek 39Kč. Nechte si knihu doručit přímo domů nebo na výdejní místo. 

Instagram 

Sledujte made by kristina instagram ZDE, a nenechte si ujít žádnou novinku. Kromě receptů můžete sledovat zajímavé články, události či další. Dále můžete sledovat Kristínu na Facebooku. Na sociálních sítích je vždy aktualizovaný kalednář, kde můžete tuto mladou a úspěšnou kuchařku potkat. 

Podobné obchody

O MadeByKristina

Rádi vaříte? Přemýšlíte, jak obzvláštnit vaše recepty? Nevadí vám trocha experimentu? Přijďte si pro inspiraci na MadeByKristina a vylepšete každodenní jídelníček ještě dnes. Kristína Němčková je vítězkou televizní soutěže MasterChef Česko 2019, ve které byla nejmladším soutěžícím. Veškeré recepty najdete v knize #upgrade a další můžete prohlížet online. Dále můžete vybírat z originálních doplňkových produktů v líbivém designu. 

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 3,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě MadeByKristina?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.