Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Liftea slevové kupóny a slevy

Sleva 15 % na nákup v obchodě Liftea.cz na Liftea

Platí do 30.04.2021

+ 5,25 % zpět z nákupu
   

Sleva 15 % na šetrné přírodní barvy na vlasy CULTIVATOR více

Novinka na Liftea

Platí do 30.04.2021

+ 5,25 % zpět z nákupu
   

Novinka - ekologické přípravky na dětské praní - ECOS3 Baby více

Novinka na Liftea

Platí do 30.04.2021

+ 5,25 % zpět z nákupu
   

Novinka - 100% přírodní dětská kosmetika - Ecowell baby více

Sleva 15 % na nákup v obchodě Liftea.cz na Liftea

Platí do 30.04.2021

+ 5,25 % zpět z nákupu
   

Sleva 15 % na přírodní kosmetiku ALKMENE BIO. více

Sleva 15 % na nákup v obchodě Liftea.cz na Liftea

Platí do 30.04.2021

+ 5,25 % zpět z nákupu
   

Sleva 15 % na bio kosmetiku ALKMENE TEA TREE. více

O obchodu Liftea

Vyhledáváte pouze kvalitní kosmetiku a značky, které splňují veškeré certifikáty přírodní kosmetiky? Produktům se syntetickým složením se raději vyhýbáte obloukem? Pak si jistě oblíbíte obchod Liftea, který pod vlastní značkou nabízí kvalitní přírodní kosmetiku a další produkty v certifikované BIO kvalitě.

Obchod Liftea, který na českém trhu působí již 26 let, je ověřenou značkou, která nabízí řadu přírodních doplňků stravy, ale také řadu značek s přírodní kosmetikou pro kvalitní péči o naše zdraví a krásu. V obchodě Liftea vycházejí z poslání, že příroda je ten nejlepší pomocník i lék na každý neduh. Nyní můžete i vy objevit sílu přírodní kosmetiky a doplňků stravy z několika řad produktů, které obchod Liftea nabízí.   

Liftea přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika a ekologická domácnost 

Pokud je vaším cílem zdraví celého těla získané přírodní cestou a ekologická domácnost zbavená zbytečných toxických látek, které zatěžují naše zdraví i zdraví naší Planety, pak si můžete být jistí, že nabídka obchodu Liftea vás rozhodně nezklame. Vyberete si z širokého sortimentu tělové, vlasové i pleťové kosmetiky, ale také nejrůznějších čistících přípravků do domácnosti, od ekologických pracích prostředků, po hypoalergenní čističe povrchů. 

Vitamíny, minerály a doplňky stravy

O naše zdraví je potřeba pečovat nejen kvalitní stravou a kosmetikou, ale také potřebnými vitamíny a minerály. I ty seženete v bohaté nabídce sortimentu obchodu Liftea. K dostání zde jsou vitamíny posilující imunitu, oběhový systém či růst vlasů a nehtů, ale také probiotika či doplňky stravy pro klidný spánek a nervy. 

Jednoduchý nákup v e-shopu Liftea

Nakupujte jednoduše on-line a v pohodlí vašeho domova. V přehledně uspořádaném e-shopu Liftea si vyberete z on-line nabídky veškerého sortimentu, který obchod nabízí. E-shop je rozdělen podle kategorií přírodní kosmetiky, ekologických čistících prostředků či vitamínů a doplňků stravy, díky čemuž vám nákup nezabere více než pár minut.

Liftea vitamíny

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Liftea. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Liftea vás odměníme až 6 % z částky vašeho nákupu.

Liftea slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 10 % na nákup na Liftea.cz

14.12.2020 - Kód zadejte v košíku.

Slevový kupón 10% na bio produkty v eshopu Liftea.cz

01.01.2021 - Využijte slevu 10% na bio nápoje, potraviny i kosmetiku v eshopu Liftea.cz.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Liftea

Jak využít slevový kupon? Následujte několik jednoduchých kroků a Liftea sleva bude vaše.

1. Vyberte slevový kupon

Nejprve si vyberte slevový kupon, který chcete při nákupu v e-shopu Liftea uplatnit.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol „nůžek“ u slevového kódu zkopírujete slevový kupon Liftea. Pro přechod do e-shopu obchodu klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“.

liftea slevový kupon

3. Zadejte slevový kód

Vyberte si zboží. Přejděte k objednávce v e-shopu Liftea. Ve spodní části stránky najdete kolonku s nápisem „Slevový kód“, do které vložte zkopírovaný slevový kód Liftea. Následně potvrďte tlačítkem „Použít“. Objednávku pak dokončete obvyklým způsobem - výběrem dopravy a platby.

liftea slevový kód

Proč využívat slevové kupóny na Tipli.cz?

Šetřit chce přeci každý! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Liftea

Vyhledáváte pouze kvalitní kosmetiku a značky, které splňují veškeré certifikáty přírodní kosmetiky? Produktům se syntetickým složením se raději vyhýbáte obloukem? Pak si jistě oblíbíte obchod Liftea, který nabízí kvalitní přírodní kosmetiku ověřených značek a další produkty v certifikované BIO kvalitě

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5,25 % zpět z ceny nákupu v obchodě Liftea?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.