LetterArt

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

LetterArt slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě LetterArt

Platí do 24.09.2021

 
   

LetterArt je první online škola letteringu a kaligrafie. Díky kurzům se naučíte psaní Brush Penem, tužkou, fixami...

O obchodu LetterArt

Online škola letteringu a kaligrafie, kde se naučíte psaní Brush Penem, tužkou, fixami, anebo křídou. Vše pomocí jednoduchých kurzů z pohodlí domova. Díky online kurzům a pečlivému vedení lektorů ovládnete krasopis. Dokážete si vytvořit jmenovky na dárky či svatbu, přání k různým příležitostem, plakáty na zeď, kreativní nápisy, potisky na hrnečky nebo trička.  

Tyto kurzy jsou určeny pro všechny začátečníky i pokročilé kreativce z celé České republiky i ze Slovenska. Díky online výuce není nutné nikam jezdit.  U každého kurzu je podrobně popsané, s jakými pomůckami se bude pracovat a kde je popřípadě můžete zakoupit. 

Vybírat můžete z několika kurzů jako například: Intenzivní kurz falešné kaligrafie včetně mockupů, Online kurz Akvarel v letteringu nebo online kurz letteringu Letter Artist. Každý kurz si před objednáním můžete pečlivě prostudovat, abyste věděli,co se v něm naučíte.

Obrázek

Kontakt

Spojte se s LetterArt School prostřednictvím e-mailu:info@letterart.cz nebo online chatu, který nalezente v pravo dole na webových stránkách.

Nechte se inspirovat a sledujte LetterArt School také na Facebooku nebo Instagramu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O LetterArt

LetterArt je první online škola letteringu a kaligrafie. Díky kurzům se naučíte psaní Brush Penem, tužkou, fixami nebo křídou, a to vše z pohodlí domova. Kurzy LetterArt jsou určeny pro všechny začátečníky i pokročilé z České republiky i Slovenska. Ovládněte krasopsaní i vy!

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě LetterArt?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.