LaSamba

O obchodu LaSamba

LaSamba.cz je český internetový obchod, specializovaný na prodej podlahových krytin - především laminátových plovoucích podlah a interiérových dveří. E-shop na českém trhu působí již od roku 2012. Od roku 2018 pak využívá moderního skladového zázemí. Díky tomu může nabídnout ihned skladem řadu položek.

LaSamba.cz se specializuje na prodej plovoucích podlah. V sortimentu je zastoupeno několik evropsky i světově významných výrobců jako jsou Kronopol, Krono Original, Quick-Step, Classen nebo Egger, kteří vyrábějí především laminátové plovoucí podlahy. Pokud hledáte levné a praktické řešení Vaší podlahy, pak jistě laminátová podlaha bude dobrou volbou. Jsou velmi odolné s věrným designem nejčastěji imitujícím dřevo.

LaSamba.cz nabízí také materiál potřebný k pokládce plovoucích podlah, podkladový materiál a soklové lišty. Dále nabízí PVC podlahy, vinylové podlahy, kamenné obklady STEGU a interiérové dveře značek PORTA, DRE, VERTE a VOSTER.

Obrázek

Doprava a platba

Pomocí vlastních nákladních automobilů do 3,5 t. má LaSamba.cz flexibilní logistiku, což pro zákazníky mimo jiné znamená dodání přesně na čas, s výpomocí a výnosem.

Dopravu objednaného zboží zajišťují vlastní přepravou (přepravce LaSamba.cz), lehké zásilky posílají přepravcem DPD, speciální (např. velmi dlouhé) zásilky přepravujeme jinou přepravní společností.

U objednávek nad 1500,- Kč je poštovné zdarma.

Za zboží je možné zaplatit na dobírku při doručení zboží nebo předem bankovním převodem.

Zákaznický servis

V případě dotazů kontaktujte zákaznický servis na telefonu:511 440 770 nebo pište na e-mail:objednavky@lasamba.cz

Obchody, kde vás odměníme

O LaSamba

Sháníte plovoucí podlahu? E-shop La Samba má v sortimentu plovoucí podlahy od světově známých výrobců Kronopol, Krono Original, Quick-Step nebo Egger.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod LaSamba.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se