Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O obchodu Kutil.cz

Ať už stavíte zahradní domek, vybavujete dílnu nebo se chystáte na větší opravy domu, s Kutilem to půjde jedna radost. V širokém sortimentu produktů najdete vše od elektrického nářadí a příslušenství, přes ruční nářadí a spojovací materiály, až po vybavení pro práci na zahradě, stavbě nebo v dílně. V obchodě Kutil.cz seženete také výrobky dostupné jen na zakázku nebo jinde těžko sehnatelné.

Kutil Pardubice

Nakupujte online nebo si zboží přijďte vybrat a vyzvednout osobně na prodejnu Železářství Kutil na nábřeží Závodu míru v Pardubicích. Otevírací doba je od pondělí do pátku v čase 7:30 až 18:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Potřebujete poradit? Zavolejte na telefonní číslo 466 530 970 nebo napište na adresu info@kutil.cz. Došly vám nápady na vylepšení domácnosti? Kutil jich má plný blog. Nechte se inspirovat.

Chcete nakupovat ještě levněji? Staňte se registrovaným zákazníkem a získejte výhodnější ceny nebo množstevní slevy. Obdarujte své blízké také dárkovými poukázky na nákup nářadí v Železářství KUTIL (v hodnotách 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč). Poukázky můžete zakoupit i uplatnit pouze v kamenné prodejně.

Kutil.cz recenze

V obchodě Kutil platí baťovské úsloví „Náš zákazník, náš pán“. O kladných zkušenostech zákazníků obchodu Kutil.cz se můžete přesvědčit na portálu Heureka.cz. Ten ukazuje, že zákazníci jsou z více jak 95 % spokojeni se všemi službami. Prohlédněte si také aktuální letáky pro dům a zahradu a nechte si inspirovat novými nápady na vylepšení domova.

Nákupy na Kutil.cz ještě výhodněji

Kvalitní elektrické nářadí, spojovací materiál nebo kotevní technika? To vše a mnohem víc nyní seženete ještě výhodněji. Nakupujte v obchodě Kutil přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 3 % z nákupu na Kutil.cz. A to se vyplatí!

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť OBI.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Black Red White.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Kutil.cz

Proměňte své sny o krásném bydlení v realitu! Ať už vybavujete dílnu nebo realizujete své nápady, v obchodě Kutil.cz nakoupíte výhodně veškeré potřebné vybavení. Vybírejte z široké nabídky elektrického i ručního nářadí, spojovacího materiálu a dalších potřeb pro kutily a řemeslníky. Při nákupu nad 2 000 Kč máte navíc dopravu zdarma.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  3 %
Nový zákazník 3 %
Stávající zákazník 1 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Kutil.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.