Kouzlo barev

O obchodu Kouzlo barev

Společnost Barvy a laky Hostivař a.s. své výrobky distribuuje i mimo své vlastní prodejny a do nadnárodních hobby řetězců jako jsou Bauhaus, Obi, Hornbach a Baumax.

Prodejna Kouzlo barev Ostrava

Společnost Kouzlo barev má v České republice hned několik poboček. V Ostravě má dokonce pobočky tři. První dvě se nachází v srdci ostravských Vítkovic a třetí v Ostravě Zábřehu. V prodejnách naleznete barvy a laky od nejznámějších výrobců, mezi které patří Remal, Lazurol, Hostagrunt, Fest-B, Industrol, Formex, Epolex a další.

Navštivte prodejnu Kouzlo barev Brno

Pokud pocházíte z Brna, můžete se těšit hned ze čtyř poboček obchodu Kouzlo barev. Podobně jako v Ostravě nabízí široký výběr všech barev a laků, dále nabízejí k prodeji i některé vysoko obrátkové barvy od jiných výrobců nátěrových hmot. Pro lepší přehled o vše produktech a akcích obchodu Kouzlo barev vám doporučujeme pravidelně sledovat leták Kouzlo barev, který naleznete na našich stránkách.

Nakupujte barvy a laky v Kouzlo barev

Jak už bylo řečeno, maloobchodní síť prodejen Kouzlo barev je dceřinou značkou firmy Barvy a laky Hostivař, zkráceně BAL. V prodejnách BAL naleznete mimo klasických barev, také barvy na různé povrchy, barvy na zeď, fasádní barvy a omítky, barvy na střechy, barvy na kov a dřevo, lazury na dřevo, technické kapaliny a další. Veškerý sortiment, který Barvy a laky Hostivař nabízí ve svých prodejnách, naleznete také na webových stránkách společnosti - balshop.cz.


V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Hornbach.sk.

Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Jula.pl.

Obchody, kde vás odměníme

O Kouzlo barev

Prodejní síť Kouzlo barev provozuje společnost Barvy a laky Hostivař a.s., která patří mezi největší výrobce barev a laků v České republice. V některých případech se jedná o franchisový systém vedení prodejen.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Kouzlo barev.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se