Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Konsolidace Home Credit

Přerůstají vám půjčky přes hlavu? Využili jste hned několika půjček u různých institucí a platit měsíčně všechny splátky je na vás příliš? Nebo chcete ušetřit, platit vše najednou a s jedním úrokem? Právě pro vás je zde připravená konsolidace půjček, což je služba, která sloučí všechny půjčky do jedné. Vyzkoušejte Konsolidace Home Credit.

Všechno v jedné splátce

Spojením všech úvěrů do jednoho ušetříte, získáte výhodnější podmínky pro splácení, prodlouží se doba splátek a finanční zátěž v podobě několika splátek se sníží. Během života se může vaše životní a také finanční situace měnit, když se změní k horšímu, jednou z možností je právě sloučit půjčky do jedné.

Všechny úvěry se sloučí do jednoho, stanoví se částka i počet splátek. Co vše lze sloučit? Takřka všechno - půjčky, nákupy na splátky, kontokorenty, leasingy, úvěry, kreditní karty. Při slučování úvěrů za vás vše řeší Konsolidace Home Credit, vy nemusíte nic složitě vyřizovat.

Výhody konsolidace

Konsolidace Home Credit nabízí vyřízení a sjednání konsolidace. V rámci výhod disponuje možností odložení splátek, což využijete ve chvíli, kdy vás zastihnou nečekané výdaje a musíte vynaložit finance navíc, v rámci doby trvání konsolidace můžete upravovat výše a počty splátek, jak vám to vyhovuje.

Splátky budete mít pod kontrolou a vždy ve vlastních rukou. Konsolidovat můžete úvěry až do celkové výše 600 000,-. Splácet je možno od 24 do 120 měsíců. Pro vyřízení nemusíte nikam na pobočku, vše je možno vyřešit online.

Nebankovní poskytovatel

Home Credit patří v České republice k nejstarším nebankovním společnostem. Poskytují novým i stávajícím klientům různé druhy spotřebitelských úvěrů. Přes dvacet let zkušeností na poli nebankovního sektoru dodává společnosti stabilitu a také pověst férového nebankovního poskytovatele úvěrů. Jedním z nabízených produktů je právě konsolidace půjček. V Aktualitách najdete mnoho tipů, rad a zásad, jak si zodpovědně půjčovat, co promyslet před žádostí o půjčku nebo také vše potřebné ke konsolidaci úvěrů.

Kontakty

V sekci nejčastější otázky najdete odpovědi na základní body a informace o konsolidaci. V případě zájmu vyplníte nezávaznou žádost o konsolidaci půjček. Ozvou se vám s bližšími informacemi.

  • Společnost Home Credit poskytuje své služby také na Slovensku.

O Konsolidace Home Credit

Sjednoťte své půjčky do jedné a ušetřete na tom. Díky portálu Konsolidace Home Credit to půjde snadno a rychle. Sloučit lze půjčky, nákupy na splátky, kreditní karty, kontokorenty i leasingy. Veškeré papírování spojené s konsolidací vyřídí Home Credit a mezi hlavní výhody patří možnost upravení výše a počtu splátek nebo odložení splátek.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Konsolidace Home Credit.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.