Obchody / Služby / ING Bank O ING Bank -

ING Bank

O obchodu ING Bank

Historie ING

Na přelomu 80. a 90. let minulého století vzniku společnosti ING předcházely dvě fúze. První fúzí bylo sloučení holandské poštovní spořitelny Postbank N.V. s finanční organizací Nederlandsche Middenstands Bank. Nově vzniklá entita NMB Postbank Group se tak stala jednou z předních bank v Nizozemském království. Dodatečnou afilací s největší pojišťovnou Nationale-Nederlanden vzniká dnešní obdoba ING Bank.

ING Bank

ING Bank nabyla právního postavení 30. března 1993 pod názvem Internationale Nederlanden Bank N.V. Od té doby poskytuje ve svém oboru komerční služby v oblasti podnikového financování, kapitálových trhů i tzv. treasury produktů. V průběhu let si zde ING vybudovala silnou pozici v oblasti korporátního bankovnictví a svou komplexní nabídkou bankovních produktů a služeb v současné době uspokojuje všechny bankovní potřeby významných českých i mezinárodních společností i finančních institucí.

ING Spořící účet & ING Konto

ING v roce 2001 představila první prodkut pro fyzické osoby, spořící účet ING Konto, a založila tak kategorii spořících účtů na českém trhu. Spořící účet od ING je plný výhod. Zahrnuje výhodný úrok 2 % p.a., žádné poplatky, peníze kdykoliv k dispozici, a možnosti založit si ING Konto online během pár minut, pro nové zájemce.

ING Bank pobočky

Na pobočkách ING klientovi zaměstnanci pomohou se založením ING Konta nebo ING Podílových fondů. Stejně tak rádi poradí s čímkoliv, co zákazníka zajímá. Na pobočkách je příjemné a moderní prostředí, s nabídkou dobré kávy. Hotovostní/peněžní transakce zde naneštěstí nejsou možné. Pobočky jsou dostupné ve všech větších městech po České republice. Jejich seznam nalezne zákazník na stránkách banky v sekci kontakty - pobočky.

ING Bank online

ING Bank internetbanking umožňuje rychlou a jednoduchou manipulaci s účtem ING Konto a ING Podílové fondy. Je automaticky a bezplatně k dispozici každému majiteli účtu ING Konto, a je dostupné 24 hodin denně. Dále umožňuje provádění veškerých standardních platebních operací, nabízí přehled o všech transakcích provedených na účtu, zobrazuje aktuální zůstatek na účtu k datu poslední realizované transakce a umožňuje měnit kontaktní údaje, transakční účty nebo heslo.

Produkty ING

  • spořící účty

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O ING Bank

Internationale Nederlanden Group, jinak známá jako ING, je českou pobočkou stejnojmenné Nizozemské obchodní skupiny. ING poskytuje komerční služby v oblastech pojišťovnictví, penzijního spoření, bankovnictví, správy majetku a obchodování s nemovitostmi.

ING Bank v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ING Bank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se