Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O HraváŠkolka.cz

Hledáte vhodné školní pomůcky pro vašeho malého školáka? Sháníte kvalitní dětský nábytek do nově zařizovaného dětského pokojíčku? V e-shopu HraváŠkolka.cz si zaručeně vyberete! Internetový obchod HraváŠkolka.cz nabízí širokou škálu dětských hraček či školních a didaktických pomůcek, které v běžných obchodech neseženete. Obchod HraváŠkolka.cz navíc spolupracuje s a renomovanými pedagogy z praxe, kteří se aktivně podílejí na vydávání učebních a vzdělávacích pomůcek, které seženete právě v internetovém obchodě HraváŠkolka.cz. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě HraváŠkolka.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.