Hotels Combined

O obchodu Hotels Combined

Hotels Combined mobilní aplikaci

Vyberte si ten správný hotel bez starostí

Chcete mít při hledání ubytování na dovolené či pracovní cestě široký, ale zároveň přehledný výběr ubytovacích zařízení? Pak rozhodně musíte navštívit internetový portál Hotels Combined. Na HotelsCombined.com naleznete srovnání několika stovek hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Vybírat tak můžete nejen podle ceny a dostupnosti hotelu v době vašeho příjezdu, ale také podle vybavení pokoje, stravovacích možností či doplňkových služeb jako je wellness či vlastní restaurace a mnoho dalšího.

Hotels Combined ubytování

Chytrá mobilní aplikace Hotels Combined

Potřebujete rychle srovnat možnosti ubytování, do kterés se zrovna chystáte? Pak není nic snazšího, než si stáhnout chytrou mobilní aplikaci Hotels Combined, díky které budete mít dokonalý přehled o cenách ubytovacích zařízení. Do filtru stačí zadat destinaci, dum příjezdu a odjezdu a mobilní aplikace Hotels Combined vyhledá a srovná veškeré hotely a další ubytování ve vámi zvolené destinaci.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Hotels Combined a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 3,3 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás odměníme

O Hotels Combined

Ať už vyrážíte na dovolenou do hor či k moři, poznávací zájezd za krásami památek nebo na služební cestu, s Hotels Combined najdete ideální ubytování. Jedná se o srovnávací portál, kde si můžete porovnat nabídky webů jako Booking.com a dalších a vybrat si tu nejvýhodnější. To nejlepší ubytování můžete najít i z telefonu či tabletu díky jejich aplikaci.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hotels Combined.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se