Hotels Combined

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Hotels Combined slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 3 % na vše v obchodě Hotels Combined

Platí do 28.09.2021

 
   

Ať už vyrážíte na dovolenou do hor či k moři, poznávací zájezd za krásami památek nebo na služební cestu, s Hotels Combined...

O obchodu Hotels Combined

Hotels Combined mobilní aplikaci

Vyberte si ten správný hotel bez starostí

Chcete mít při hledání ubytování na dovolené či pracovní cestě široký, ale zároveň přehledný výběr ubytovacích zařízení? Pak rozhodně musíte navštívit internetový portál Hotels Combined. Na HotelsCombined.com naleznete srovnání několika stovek hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Vybírat tak můžete nejen podle ceny a dostupnosti hotelu v době vašeho příjezdu, ale také podle vybavení pokoje, stravovacích možností či doplňkových služeb jako je wellness či vlastní restaurace a mnoho dalšího.

Hotels Combined ubytování

Chytrá mobilní aplikace Hotels Combined

Potřebujete rychle srovnat možnosti ubytování, do kterés se zrovna chystáte? Pak není nic snazšího, než si stáhnout chytrou mobilní aplikaci Hotels Combined, díky které budete mít dokonalý přehled o cenách ubytovacích zařízení. Do filtru stačí zadat destinaci, dum příjezdu a odjezdu a mobilní aplikace Hotels Combined vyhledá a srovná veškeré hotely a další ubytování ve vámi zvolené destinaci.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě Hotels Combined a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 3,3 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Hotels Combined

Ať už vyrážíte na dovolenou do hor či k moři, poznávací zájezd za krásami památek nebo na služební cestu, s Hotels Combined najdete ideální ubytování. Jedná se o srovnávací portál, kde si můžete porovnat nabídky webů jako Booking.com a dalších a vybrat si tu nejvýhodnější. To nejlepší ubytování můžete najít i z telefonu či tabletu díky jejich aplikaci.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Hotels Combined?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.