Obchody / Služby / Hamham.cz O Hamham.cz -

Hamham.cz

O obchodu Hamham.cz

Držíte dietu, ale nemáte čas vařit si kvalitní jídlo? A co takhle přijít večer z práce domů a mít už navařeno? Hamham.cz uvaří za vás! Nechte si dovézt jejich zchlazené pokrmy, které si uskladníte v ledničce a až na ně dostanete chuť, jednoduše je ohřejete a sníte. Nekupujte jídlo z fast foodů, ale pochutnejte si na poctivém pokrmu!

Obrázek

Hamham.cz – hotová jídla jako z domácí kuchyně

Hamham.cz je ideální volbou pro všechny, kteří mají zájem o kvalitní stravu. Samozřejmostí jsou prvotřídní suroviny. Hotová jídla jsou uvařena tak, aby si uchovala co nejvíce vitamínů a minerálních látek. Svíčková, guláš, vepřová žebra, moravský vrabec nebo boloňské špagety. Vaše chuťové buňky se můžou těšit na více než 70 pokrmů za velice sympatické ceny.

Stravujte se kvalitně, ať už jste kdekoliv

Víte, že se tento týden k vaření nedostanete? Objednejte si večeře na celý týden! Minimální trvanlivost jejich hotových jídel je 45 dnů. Ale proč se omezovat pouze na domov? Hotová jídla Hamham.cz jsou ideální volbou do práce, na dovolenou nebo na party. Pokrmy jsou připraveny ve varných sáčcích, ve kterých je připravíte do deseti minut. Ke každému jídlu je dodán popis včetně návodu na uvaření a jeho složení. Rozvoz jídla Hamham si oblíbí každy!

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Hamham. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět.

TIP: Zajímá vás další nabídka rozváženého jídla? Vsaďte na DámeJídlo nebo Wolt. Využijte některý z Dáme jídlo slevových kódů a vychutnejte si oblíbený pokrm za nižší cenu.

Hamham.cz slevové kódy, které jste zmeškali

HamHam.cz: Sleva -100 Kč na objednávku

30.06.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Hamham.cz

Držíte dietu, ale nemáte čas vařit si kvalitní jídlo? A co takhle přijít večer z práce domů a mít už navařeno? Hamham.cz uvaří za vás! Nechte si dovézt jejich chlazené pokrmy, které si uskladníte v ledničce a až na ně dostanete chuť jednoduše ohřejete. Nekupujte jídlo z fast foodů, ale pochutnejte si na poctivém pokrmu!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Hamham.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se