FotbalTour

O obchodu FotbalTour

Jste velkými fanoušky fotbalu a toužíte se podívat na světové utkání? Čekat, až přijede zahraniční fotbalový tým do České republiky, kdy se lístky vyprodávají rychlostí blesku, se vám nechce? FotbalTour.cz je fotbalová cestovní kancelář, která zprostředkuje krásný zážitek plný fotbalu.

Obrázek

Fotbalová cestovní kancelář

Chcete navštívit zápasy Mistrovství Evropy, německé Bundesligy, anglické Premier League a další prestižní zápasy? Zažít atmosféru legendárních stadiónů a hlavně energii fanoušků, kteří podporují svůj tým? A to vše v Anglii, Německu, Španělsku a dalších zemích!

Cestovní kancelář FotbalTour.cz myslí na všechny, kteří si chtějí užít neopakovatelný zážitek se vším všudy. Nemusíte se o nic starat, vše zařídí za vás. Vy si jen nesmíte zapomenout užít atmosféru, zápas. O zbytek se za vás postarají jiní. Co vše máte v nabídce?

Co bude zajištěno?

Chcete-li jet na vlastní pěst navštívit jeden ze zápasů, musíte řešit spoustu věcí - lístky, ubytování, cestu do zahraničí i cestu ke stadionu a spoustu dalších drobností. Cestovní kancelář FotbalTour to vše zajistí za vás. Nebudete řešit provozní věci, jen se těšit na zápas!

V ceně je také delegát, který vám bude nápomocen ve chvíli, kdy budete potřebovat. Cestovní kancelář primárně zajišťuje fotbalové zážitky, nepřijdou zkrátka ani milovníci rychlých aut a formulí, milovníci boxu, basketbalu a dalších sportů.

Nákupy přes internet

Přes internet si v cestovní kanceláři vyberete zájezd, který je pro vás ten pravý. Objednáte a následně vám přijdou pokyny k dalším postupům.

Kontakty

V případě dotazu nebo nejasností se obraťte na telefonní číslo +421 948 266 997 nebo e-mailovou adresu zoltan.egry@futbaltour.sk. Máte-li obecný dotaz, pak využijete kontaktní formulář, který je na stránkách cestovní kanceláře.

FotbalTour slevové kódy, které jste zmeškali

Anglická Premier League letecky od 12 900 Kč

22.03.2020

Mistrovství Evropy ve fotbale již od 5 900 Kč

15.03.2020

Akční cena na zápas Atlético Madrid vs. Liverpool

02.02.2020

Zápasy Ligy mistrů letecky od 7 400 Kč

31.01.2020

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod FotbalTour.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se