Fotbálky

O obchodu Fotbálky

Sháníte stolní fotbal? Pak navtšivte e-shop Fotbálky.eu, kde nabízí velký výběr stolního fotbalu do všech podmínek a požadavků. Od škol a dětských velikostí až po oficiální stoly. Pokud pořádáte akci na kterou chcete zábavný program, tak obchod vám také nabízí kompletní zábavný program na míru vašich požadavků. Stolní fotbálky lze pronajmout pouze na dobu akce. Fotbálky.eu také nabízí široké doplňky a náhradní díly nebo bazarové kusy.

Obchod prodává všechny typy stolních fotbálků, které jsou určeny pro různé věkové kategorie. Vybrat můžete: nekomerční stolní fotbal, stolní fotbal do kanceláře, stolní fotbal do školy, dětský stolní fotbal, outdoor stolní fotbal, multi-hra stolí fotbaly, komerční stolní fotbal i bazarové kousky. Skladem je vždy více než 700 fotbálků, takže se nemusíte obávat, že byste na ten svůj dlouho čekali.

Obrázek

Doprava a platba

Zboží vám doručí Česká pošta, DPD, Geis Parcel nebo TopTrans.

Platit můžete přes portál GoPay,na dobírku nebo bankovním převodem.

Zákaznický servis

Potřebujete poradit nebo se chcete na něco zeptat? Kontaktujte zákaznický servis na telefonním čísle: +420 220 770 007 nebo e-mailu:info@fotbalky.eu

Sledujte Fotbálky na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Obchody, kde vás odměníme

O Fotbálky

Na e-shopu Fotbalky.eu si můžete vybrat ze široké nabídky stolních fotbálků od největšího prodejce fotbálků v ČR za skvělé ceny! Na trhu od již od roku 2007! Mezi služby patří servis fotbálků, dodání náhradních dílů, krátkodobý či dlouhodobý pronájem a pronájem simulátorů.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fotbálky.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se