Fly Dubai

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Fly Dubai slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 0,75 % na vše v obchodě Fly Dubai

Platí do 24.10.2021

 
   

Přemýšlíte o dovolené u moře? Neplaťte zbytečně víc, než musíte! Vyberte si dovolenou podle svého gusta a vydejte se

O obchodu Fly Dubai

Společnost Fly Dubai má od roku 2009 za cíl dopravit lidi na různá místa a častěji. Letadla Fly Dubai létají do více než 90 destinací a nová místa neustále přibývají. Užijte si luxusní dovolenou, rychlý eurovýlet či cokoliv, co leťte prostě tam, kam jste se vždycky chtěli podívat. 

Dovolená podle vašich představ

Cestování je jednou z nejkrásnějších kratochvílí na světě. Na internetovém portále Fly Dubai si můžete vybrat z několika stovek destinací po celém světě. Ať už vás láká slaná vůně moře, čistý horský vzduch či kouzlo památek nebo velkoměst, na FlyDubai.cz můžete mít jistotu, že si vyberete dovolenou, na kterou budete mít ty nejkrásnější vzpomínky. 

Fly Dubai cestování

Jednoduchý nákup letenek na Fly Dubai

Také vás nebaví složité vyplňovaná formulářů nebo dokonce osobní návštěvy v cestovních kancelářích? Na FlyDubai.cz si letenku do své vytoužené cílové destinace nakoupíte on-line a z pohodlí vašeho domova za pár minut. Do kolonek na úvodní straně stačí zadat město odletu, cílovou destinaci a datum, ve kterém chcete cestu uskutečnit. Z výběru si pak podle ceny a data vyberete nejvýhodnější letecký spoj.

Způsob platby 

Stejně tak jako jako letenku do vaší vytoužené destinace i platbu provedete z pohodlí vašeho domova. Zaplatit můžete on-line platební kartou, prostřednictvím ApplePay, UTAP či FlyDubai Vouchers. 

Fly Dubai recenze

Internetový portál Fly Dubai nabízí levné letenky do Afriky, Střední Asie, Evropy, Indického subkontinentu nebo Středního východu. Prvotřídní servis, služby, profesionální komunikaci, ale i rychlost výběru letenek a platbu si chválí i většina zákazníků portálu Fly Dubai, kteří si jeho prostřednictvím zakoupili letenky na svou vysněnou dovolenou či pracovní cestu. 

Fly Dubai letenky

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě Fly Dubai. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Fly Dubai vás odměníme až 0,75 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Fly Dubai

Přemýšlíte o dovolené u moře? Neplaťte zbytečně víc, než musíte! Vyberte si dovolenou podle svého gusta a vydejte se letecky do jedné z více než 45 zemí se společností Fly Dubai. S Fly Dubai můžete získat levné letenky do Afriky, Střední Asie, Evropy, Indického subkontinentu nebo Středního východu. Navštivte FlyDubai.cz ještě dnes a začněte vybírat svou dovolenou snů.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  0,75 % zpět z ceny nákupu v obchodě Fly Dubai?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.