Obchody / Móda a obuv / Fitness.cz O Fitness.cz -

Fitness.cz

O obchodu Fitness.cz

Fitness.cz je největší prodejce fitness a sportovní výživy v České republice. Za dobu svého působení na trhu tento obchod uspokojil miliony zákazníků v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku kvalitním značkovým zbožím.

Fitness.cz: Sportovní výživa za nejlepší ceny

Jako přední distributor sportovní výživy ve středoevropském regionu nabízí obchod Fitness.cz vlastní privátní značku Vitalmax. Kvalita výrobků vychází z vysokého standardu. Díky tomu, že produkty putují z výroby, přímo na sklad, nabízí zákazníkům ty nejlepší ceny na jednotlivé kousky i při zachování nejvyšší kvality použitých surovin. Všechny výrobky jsou vyráběny v České republice výhradně ze surovin s původem v EU. Při tvorbě receptur Vitalmax spolupracuje obchod Fitness.cz s předními odborníky z oblasti sportovní výživy a zdraví.

Fitness strava, cvičení, posilovací stroje

Nedílnou součástí nabídky obchodu Fitness.cz jsou posilovací a fitness stroje. Tyto služby využívají nejen domácnosti, ale velmi často i provozovatelé komerčních, klubových a nemocničních zařízení, policie, hasiči a školy. Pro tyto odběratele, v závislosti na množství zakoupených trenažerů, obchod vždy připravuje individuální cenové a dodací podmínky. Díky dostatečným skladovým zásobám vybavuje tyto zařízení v krátkých termínech kvalitními stroji a trenažéry pro sport.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis prováděný u zákazníka. Následně odběratelům obchod Fitness.cz nabízí nákup sportovní výživy za zvýhodněné, nebo i velkoobchodní ceny a to i bez splnění odběrových kritérií.

Staňte se členy fitness klubu

Proč nemít ty nejlepší ceny na sportovní výživu a doplňky stravy v České republice? Obchod Fitness.cz nabízí možnost stát se členy věrnostního Fitness klubu, který přináší spoustu zajímavých výhod. Nákup výrobků ze sekce sportovní výživy máte díky členství ve Fitness klubu s výraznými slevami 15 - 40 %.

 • Podobný eshop eFitness.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z ABC Fitness.

Obchody, kde vás odměníme

O Fitness.cz

Chcete se dostat do formy? Toužíte po vyrýsovaných svalech a výborné fyzické kondici? Čas dát se do práce. Ale nebojte, nejste v tom sami – Fitness.cz vás podrží! V nabídce obchodu najdete nejrůznější sportovní výživu, fitness stroje i sportovní potřeby, abyste na sobě mohli pracovat z pohodlí domova a nemuseli se trmácet nikam do posilovny.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Fitness.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se