Obchody / Móda a obuv / Eshop-rychle O Eshop-rychle -

Eshop-rychle

Pro obchod Eshop-rychle právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z Eobuv.cz.

Slevový kupon 1 290 Kč při objednávce nad 13 000 Kč

Platí do 02.05.2024

+ 4 % zpět z nákupu

Slevový kupon 1 290 Kč platí při nákupu nad 13 000 Kč. Neplatí na zlevněné zboží. Vyloučené značky: Ryłko, Mayoral.

O obchodu Eshop-rychle

Nemáte dostatek finančních prostředků pro výrobu vlastního eshopu? Pak je pro Vás vhodné řešení od Eshop-Rychle, kde si za malý paušální poplatek můžete naklikat vlastní eshop během pár hodin. Eshop-rychle nabízí komplexní řešení pro vytvoření a spravování e-shopu, a to i bez pokročilých technických znalostí. Služba Eshop-rychle vznikla již roku 2007 jako součást českobudějovické společnosti Bohemiasoft, která zastřešovala i další moduly.

Vyzkoušejte si jak funguje Eshop-Rychle.cz a vytvořte si vlastní e-shop, který můžete testovat 15 dní zcela zdarma. Poté se rozhodnete, zda Vám platforma vyhovuje nebo ne. Zákazníkům nabízí kompletní servis v jednom ze dvou dostupných balíčků. Internetový obchod je vystavěn na optimalizovaných šablonách, které lze libovolně upravovat.

Cena 

Služby společnosti jsou rozděleny do dvou balíčků lišících se šíří a hloubkou dostupných funkcí a možností. Tarif Startup je k mání za 390 Kč měsíčně, při platbách na delší časové období se jeho cena dále snižuje. Zajišťuje zřízení vlastní domény, neomezený přenos dat a prostor pro produkty, podporu EET i nejrůznějších režimů prodeje. Balíček Business, který vyjde na 790 Kč měsíčně, je určený pro náročnější podnikatele, přidává přednostní zákaznickou podporu, možnost připojení k systému Pokladna, zvýhodněné podmínky platebních bran nebo bezplatné nahrávání produktů zaměstnanci společnosti Eshop-rychle.

Obrázek


Zákaznický servis

Pokud máte jakékoliv dotazy a nevíte, kde začít, technická podpora portálu Eshop-rychle.cz je Vám k dispozici na telefonním čísle:+420 773 631 138 ve všední dny od 8 do 16 hodin nebo pište na e-mail:info@eshop-rychle.cz

Eshop- Rychle můžete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo Youtube.

Nákupy s Tipli.cz

Nakupujte s portálem Tipli ještě výhodněji. Díky cashbacku získáte zpět část peněz za svůj nákup na internetu.

Dále můžete podobné produkty zakoupit také na Slovenku na e-shopu Webnode.sk.

Obchody, kde vás odměníme

O Eshop-rychle

Eshop-rychle je tu pro všechny, kdo chtějí prodávat své produkty online. Je to místo, kde si můžete vytvořit svůj vlastní e-shop snadno a během pár kliknutí. Začněte s podnikáním na internetu a vyzkoušejte si 15 dní zdarma a nezávazně. Vybírat můžete z několika předpřipravených šablon, které si následně upravíte k obrazu svému, a Váš nový internetový obchod je v mžiku připravený na první objednávky.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Eshop-rychle.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se