Eshop-rychle

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Eshop-rychle slevové kupóny a slevy < / h2 >

Peníze zpět 10 % na vše v obchodě Eshop-rychle

Platí do 29.11.2021

 
   

Eshop-rychle je tu pro všechny, kdo chtějí prodávat své produkty online. Je to místo, kde si můžete vytvořit svůj vlastní...

O obchodu Eshop-rychle

Nemáte dostatek finančních prostředků pro výrobu vlastního eshopu? Pak je pro Vás vhodné řešení od Eshop-Rychle, kde si za malý paušální poplatek můžete naklikat vlastní eshop během pár hodin. Eshop-rychle nabízí komplexní řešení pro vytvoření a spravování e-shopu, a to i bez pokročilých technických znalostí. Služba Eshop-rychle vznikla již roku 2007 jako součást českobudějovické společnosti Bohemiasoft, která zastřešovala i další moduly.

Vyzkoušejte si jak funguje Eshop-Rychle.cz a vytvořte si vlastní e-shop, který můžete testovat 15 dní zcela zdarma. Poté se rozhodnete, zda Vám platforma vyhovuje nebo ne. Zákazníkům nabízí kompletní servis v jednom ze dvou dostupných balíčků. Internetový obchod je vystavěn na optimalizovaných šablonách, které lze libovolně upravovat.

Cena 

Služby společnosti jsou rozděleny do dvou balíčků lišících se šíří a hloubkou dostupných funkcí a možností. Tarif Startup je k mání za 390 Kč měsíčně, při platbách na delší časové období se jeho cena dále snižuje. Zajišťuje zřízení vlastní domény, neomezený přenos dat a prostor pro produkty, podporu EET i nejrůznějších režimů prodeje. Balíček Business, který vyjde na 790 Kč měsíčně, je určený pro náročnější podnikatele, přidává přednostní zákaznickou podporu, možnost připojení k systému Pokladna, zvýhodněné podmínky platebních bran nebo bezplatné nahrávání produktů zaměstnanci společnosti Eshop-rychle.

Obrázek


Zákaznický servis

Pokud máte jakékoliv dotazy a nevíte, kde začít, technická podpora portálu Eshop-rychle.cz je Vám k dispozici na telefonním čísle:+420 773 631 138 ve všední dny od 8 do 16 hodin nebo pište na e-mail:info@eshop-rychle.cz

Eshop- Rychle můžete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo Youtube.

Nákupy s Tipli.cz

Nakupujte s portálem Tipli ještě výhodněji. Díky cashbacku získáte zpět část peněz za svůj nákup na internetu.

Dále můžete podobné produkty zakoupit také na Slovenku na e-shopu Webnode.sk.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Eshop-rychle

Eshop-rychle je tu pro všechny, kdo chtějí prodávat své produkty online. Je to místo, kde si můžete vytvořit svůj vlastní e-shop snadno a během pár kliknutí. Začněte s podnikáním na internetu a vyzkoušejte si 15 dní zdarma a nezávazně. Vybírat můžete z několika předpřipravených šablon, které si následně upravíte k obrazu svému, a Váš nový internetový obchod je v mžiku připravený na první objednávky.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 10 % zpět z ceny nákupu v obchodě Eshop-rychle?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.