Erebos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Erebos slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě Erebos

Platí do 30.11.2021

 
   

Dopřejte si tu nejlepší kombinaci bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají, a objednejte si Erebos...

O obchodu Erebos

Dopřejte si tu nejlepší kombinaci bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají, a objednejte si Erebos drink. Kdykoliv se cítíte unavení, potřebujete nakopnout, nebo prostě dostanete chuť na něco dobrého a osvěžujícího, je to správná volba.

erebos drinky

Doprava a platba

Zásilku vám doručí kurýr PPL nebo si ji můžete vyzvednout na některém z PPL Parcel shopů. Cena dopravy je 95 Kč a při zakoupení více než tří krabic (45 kusů) je doprava zdarma. Zaplatit můžete online kartou či na dobírku s poplatkem 39 Kč.

Svůj Erebos drink si také můžete zakoupit na pobočkách Billa v Moravskoslezském kraji, na čerpacích stanicích Shell, v prodejně Natural v Jihlavě nebo v Tamda Foods.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete Erebos jednoduše kontaktovat, a to prostřednictvím e-mailu na adrese iinfo@erebosdrink.cz.

Erebos je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram, ať už vám nic neunikne.

Obchody, kde vás také odměníme

Jak uplatnit slevové kupóny na Erebos

Vybrali jste si některý Erebos slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zadejte zkopírovaný kód a klikněte na tlačítko „Přidat“.

erebos slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Erebos slevový kód, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Erebos

Dopřejte si tu nejlepší kombinaci bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají, a objednejte si Erebos drink. Kdykoliv se cítíte unavení, potřebujete nakopnout, nebo prostě dostanete chuť na něco dobrého a osvěžujícího, je to správná volba.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě Erebos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.