Erebos

O obchodu Erebos

Dopřejte si tu nejlepší kombinaci bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají, a objednejte si Erebos drink. Kdykoliv se cítíte unavení, potřebujete nakopnout, nebo prostě dostanete chuť na něco dobrého a osvěžujícího, je to správná volba.

Tip: Podobné nápoje a potraviny nabízí také Tamda Foods leták. Obchod Tamda Foods nabízí široký sortiment potravinových i nepotravinových produktů, a právě Tamda Foods leták nabízí i zvýhodněné kvalitní čaje či vietnamské a asijské potraviny v akci

erebos drinky

Doprava a platba

Zásilku vám doručí kurýr PPL nebo si ji můžete vyzvednout na některém z PPL Parcel shopů. Cena dopravy je 95 Kč a při zakoupení více než tří krabic (45 kusů) je doprava zdarma. Zaplatit můžete online kartou či na dobírku s poplatkem 39 Kč.

Svůj Erebos drink si také můžete zakoupit na pobočkách Billa v Moravskoslezském kraji, na čerpacích stanicích Shell, v prodejně Natural v Jihlavě nebo v Tamda Foods.

Kontakt

Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky, můžete Erebos jednoduše kontaktovat, a to prostřednictvím e-mailu na adrese iinfo@erebosdrink.cz.

Erebos je také na sociálních sítích. Sledujte jejich Facebook nebo Instagram, ať už vám nic neunikne.

Erebos slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava zdarma

31.08.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na Erebos

Vybrali jste si některý Erebos slevový kupon, ale nevíte si rady s jeho uplatněním? Využijte jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili.

1. Výběr slevového kuponu

Z nabídky slevových kuponů si vyberte ten, který vás zaujal nejvíce.

2. Zkopírování slevového kódu

Zkopírujte slevový kód u kuponu, který jste zvolili. Klikněte na tlačítko „Použít kupon“ a přesměrujeme vás přímo na e-shop.

3. Zadání slevového kódu

V prvním kroku objednávky v košíku zadejte zkopírovaný kód a klikněte na tlačítko „Přidat“.

erebos slevový kód

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Pokud chcete ušetřit, nakupujte s Tipli. Denně pro vás vyhledáváme ty nejvýhodnější slevy a slevové kupony. Zároveň sledujeme aktuální letáky vašich oblíbených obchodů a jiné akce, které by vám mohly přijít vhod. Stejně jako vám padl do oka Erebos slevový kód, můžete objevit i další skvělé nabídky.

Obchody, kde vás odměníme

O Erebos

Dopřejte si tu nejlepší kombinaci bylin a koření, které dokážou povzbudit organismus a zároveň skvěle chutnají, a objednejte si Erebos drink. Kdykoliv se cítíte unavení, potřebujete nakopnout, nebo prostě dostanete chuť na něco dobrého a osvěžujícího, je to správná volba.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Erebos.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se