Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 200 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Equa bank

Equa bank

www.equabank.cz
Equa bank funguje v Česku poměrně krátkou dobu. Nabízí služby z oblasti osobního i firemního bankovnictví. Zaujme zejména pokud jde o bezplatné účty, spoření a refinancování půjček. Equa bank je finanční instituce, která vám pomůže ušetřit. Kód Equa bank je 6100.

O obchodu Equa bank

Historie a vlastníci Equa bank

Equa bank, a. s. je relativně mladá banka – na českém trhu je od roku 2011. Vznikla prodejem a přejmenováním italské Banco Popolare, jejíž kořeny sahají do roku 1994 a společnosti s názvem IC Banka.

Jako akciová společnost má Equa bank jen jednoho akcionáře, Equa Group Ltd. Ta je vlastněna investičními fondy, kterým poskytuje poradenství britská společnost AnaCap Financial Partners LLP. Její činnost reguluje britský Úřad pro dohled nad finančními službami. Jelikož působí Equa bank v Česku, je jako ostatní banky také pod kontrolou ČNB. Equa bank je součástí koncernu, který tvoří ještě několik dalších společností.

Equa bank přihlášení – pohodlně z gauče

Stát se klientem Equa bank je velmi jednoduché a zvládnete to ze sedačky. Máte dvě hlavní možnosti: založit si nový účet či převést účet z jiné banky. U Equa bank si účet otevřete online, bez zbytečné byrokracie. Po internetu lze otevřít dokonce i spořící účet. Také převedení účtu není problém. Stačí vyplnit formulář na webu Equa bank a připravit si občanský průkaz a výpis ze starého účtu. Z Equa bank vás sami kontaktují a náležitosti vyřešíte po telefonu. Do staré banky nemusíte vůbec chodit.

Equa bank internetové bankovnictví

Jako každá moderní a vstřícná banka nabízí také Equa bank správu financí z počítače nebo mobilu. Díky internetbankingu máte účty a produkty neustále pod kontrolou, včetně firemních. Pro mobilní telefony má Equa bank připravené mobilní bankovnictví nové generace. Můžete prohlížet historii, autorizovat platby otiskem prstu, dočasně zablokovat platební kartu a mnoho dalšího. Aplikace je zatím dostupná jen pro Android a iOS.

Equa bank půjčka šetří peníze

Všechny půjčky jsou u Equa bank bez poplatků. Peníze můžete mít téměř okamžitě, díky rychlému online řešení. Ušetřit můžete i tím, že budete s Equa bank refinancovat půjčky od jiných společností. s RePůjčkou můžete zlevnit jednu půjčku, nebo konsolidovat několik půjček dohromady a ušetřit ještě více.

Equa bank pobočky

V současné době má Equa bank síť poboček stále spíše nerozsáhlou, rychle ji však rozšiřuje. Preferujete-li chození na pobočku, ujistěte se předem na webových stránkách, že budete mít nějakou ve své blízkosti. Chcete-li užívat ale běžné bankovní služby, nebudete na pobočku nejspíš vůbec muset.

Co postrádá Equa bank na pobočkách, dohání způsobem, kterým vyřešila bankomaty. Equa bank využila bankomaty, které nabízejí ostatní banky, a umožnila svým zákazníkům výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma.

Produkty Equa bank


Hľadáte podobnú banku na Slovensku? Môžeme vám odporučiť CSOB.sk.

Podobny bank mbank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

4 tipy, jak koupit kvalitní notebook na…

Podívejte se na nové produkty internetového eshopu Alza, který se specializuje na elektroniku....
9.8.2018 Zobrazit článek

Cestujete do zahraničí? Ušetřete peníze s…

Revoluční nebanka Revolut je oficiálně v Česku! To je dobrá zpráva především pro cestovatele....
5.9.2018 Zobrazit článek

Košík.cz - nejvýhodnější online…

Potřebujete šetřit čas i peníze, ale nevíte jak na to? Udělejte si pohodlí a nakupte online na...
26.8.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1356 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo