Obchody / Služby / ePojisteni.cz -… O ePojisteni.cz - maje -

ePojisteni.cz - majetek

O obchodu ePojisteni.cz - majetek

Pokud si chcete snadno a rychle zařídit pojištění Vašeho majetku, pak není nic jednoduššího než navštívit e-Pojisteni.cz. Stačí během pár minut zadat do jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku, vybrat si z nabídky pojišťoven, případně ještě z doplňkových připojištění. Pojištění můžete mít během chvíle sjednané. S jakýmkoliv dotazem Vám rádi poradí pojišťovací specialisté, kteří Vám pomůžou s uzavřením pojištění.

Nabídky pojišťoven

Nabídky pojišťoven se mezi sebou liší v mnoha ohledech. Ať už se jedná o celkovou cenu pojištění, míru spoluúčasti, připojištění, výše limitů pro jednotlivá rizika a výčet těchto rizik na ePojištění.cz se všechny informace dozvíte a vyberete to nejlepší řešení pro Vás.

Obrázek


Pojišťovny

Pokud si chcete pojistit nebytovou nebo bytovou jednotku, můžete využít následující pojišťovny: Slavia pojišťovna, Kooperativa pojišťovna a další

Kontakty

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, pak neváhejte a kontaktujte opravdové odborníky, kteří Vám ochotně se vším pomůžou.

 • ePojištění můžete jednoduše kontaktovat na bezplatném tel. čísle +420 800 444 433 Po-Pá 9:00 - 19:30, So-Ne 14:00-18:00
  (o víkendu, stejně jako ve všední dny v čase od 17:00 do 19:30, funguje infolinka pouze pro sjednávání nových smluv)

Obchody, kde vás odměníme

O ePojisteni.cz - majetek

Potřebujete nové pojištění majetku? Pak je tu pro Vás ePojištění.cz, které Vám vybere to nejvýhodnější pojištění na míru! Využijte online srovnání pojišťoven a jejich cen a vyberte si tu nejlepší nabídku. Jakmile si vyberete, můžete také využít sjednání pojištění online a ušetřit si tak čas i peníze.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ePojisteni.cz - majetek.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se