O obchodu eHotel.cz

Těšíte se, až se svou rodinou, partnerem či přáteli vyrazíte v létě na zaslouženou dovolenou v tuzemsku? A už jste přemýšleli o ubytování? Na eHotel.cz můžete v jednu chvíli porovnat téměř tisíc hotelů a penzionů na území celé České republiky a vybrat si tak ten, který pro vás bude nejvhodnější.

Jak to funguje?

Portál eHotel.cz funguje na základě využívání benefitníchbodů, které dostáváte od vašeho zaměstnavatele. Ty pak prostřednictvím portálu eHotel.cz vyměníte za ubytování v České republice i kdekoli jinde ve světě. Hotely v České republice si snadno najdete pomocí přehledného vyhledávače přímo na internetové stránce eHotel.cz. Pokud hledáte hotel mimo území České republiky, eHotel.cz nabízí několik dalších portálů pro vyhledávání hotelů v zahraničí. 

eHotel.cz ubytování

Vyberte si hotel přesně podle vašeho gusta

Objevte každý kus naší krásné vlasti. S ubytováním vám pomůže portál eHotel.cz. Rodinné penziony, apartmány, motely, botely, ale i pětihvězdičkové luxusní hotely. Na své si přijde opravdu každý! Nákup ubytování na eHotel.cz můžete zaplatit i v poukazech Sodexo, Edenred nebo BenefitPlus. Můžete si tak vychutnat čas strávený se svou rodinou či přáteli a navíc při výběru dovolené ušetřit

Dárkové poukazy eHotel.cz

Hledáte vhodný dárek pro vaše blízké? Darujte jim dárkový poukaz na eHotel.cz. Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců a uplatnit jej lze přímo na stránce eHotel.cz, kde si vyberete ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Ubytování pak lze jednoduše zaplatit dárkovým poukazem. Potěšte vaše blízké krásným dárkovým poukazem na eHotel.cz a dovolenou, na kterou budou mít jen ty nejlepší vzpomínky. 

Záruka kvalitního ubytování

Jednoduše si zvolte destinaci a termín pobytu a pak už jen porovnávejte – podle ceny, typu pokojů, umístění, recenzí ostatních zákazníků či dalších atributů, které jsou pro vás a vaši dovolenou důležité. Na dovolenou nemusíte jezdit naslepo. Podívejte se na detailní fotografie prostorů hotelu, aby vás po příjezdu nic nepřekvapilo – a když, tak jen mile.

Na portálu eHotel.cz je ubytování přehledně rozděleno do několika kategorií podle lokality, typu ubytování či aktivit, které na své dovolené chcete provozovat. Můžete si tak jednoduše vybrat hotel ve městě nebo na horách, penzion s vlastním tenisovým kurtem či wellness, nebo třeba ubytování přímo podle recenzí a hodnocení zákazníků

eHotel.cz pokoj, ubytování

Platba benefity

Svoji vysněnou dovolenou můžete na portálu eHotel.cz zaplatit jednoduše zaměstnaneckými benefity. Po výběru hotelu a rezervaci termínu ubytování obdržíte informační e-mail s odkazem na platební bránu vašich zaměstnaneckých benefitů, kde ji pomocí benefitů uhradíte. Rezervaci i platbu tak vyřešíte on-line během několika minut a z pohodlí vašeho domova. A pokud chcete platit papírovými benefity, stačí je ofocené zaslat na adresu, kterou obdržíte s vyzváním k zaslání ofocených benefitů v informačním e-mailu po vytvoření rezervace. 

Platbu lze navíc rozdělit do dvou metod. Pokud nemáte dostatečné množství zaměstnaneckých benefitů pro úhradu celého ubytování, eHotel.cz umožňuje druhou část ceny uhradit standardně penězi, ať už bankovním převodem či on-line platební kartou. 

eHotel.cz slevové kódy, které jste zmeškali

Ubytování za benefity na eHotel.cz

21.01.2021

Dárkové poukazy na eHotel.cz

21.01.2021

Jak uplatnit slevové kupóny na eHotel.cz

Zaregistrujte se na Tipli.cz a využijte jedinečné slevy na eHotel.cz.

1. Vyberte si slevu

Na Tipli.cz si vyberte nabídku na služby, které si chcete v obchodě eHotel.cz vybrat.

2. Přejděte do e-shopu

Kliknutím na tlačítko „Získat nabídku“ přejdete do e-shopu obchodu eHotel.cz.

eHotel.cz nabídka

3. Vyberte si produkt

V e-shopu obchodu eHotel.cz si vyberte služby a ubytování s nabídkou získanou přes Tipli.cz. Vyberte si destinaci, datum a druh ubytování. Objednávku dokončete vyplněním osobních údajů a platbou. Pak už si jen vychutnejte svoji dovolenou s výhodami získanými na Tipli.cz.

Využijte slevové kupony na Tipli.cz

Ušetříte ještě víc! Se slevovými kupóny na Tipli cz to jde snadno. Denně pro vás vyhledáváme nové slevy, slevové kupóny či různé akce výhodného nákupu nebo dopravy zdarma. Prohlédněte si také aktuální akční letáky obchodu, které jsou přehledně a na jednom místě. S Tipli.cz tak šetříte vaše peníze i čas.

Ještě jste nenašli službu, kterou jste hledali? Můžeme vám doporučit Booking.com, nebo třeba Hotels.com, kde pro vás máme přichystané další akční nabídky, díky kterým ušetříte ještě víc!

Recenze eHotel.cz

Tereza H.

13.08.2017 5.0

Dají se najít výhodnější nabídky než na Bookingu. Zatím vždy bylo všechno ok

Obchody, kde vás odměníme

O eHotel.cz

Chystáte se na dovolenou v tuzemsku? Těšíte se, až se svým partnerem vyrazíte na romantický víkend nebo až vezmete celou rodinu na prázdniny? Zjednodušte si plánování své dovolené s eHotel.cz! Můžete v jednu chvíli porovnat téměř tisíc hotelů a penzionů na území celé České republiky a vybrat si ten pravý. Na portálu eHotel.cz rychle a jednoduše vytvoříte rezervaci a navíc pohodlně zaplatíte svými zaměstnaneckými benefity. Pak už si jen stačí vychutnat zaslouženou dovolenou. 

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod eHotel.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se