eBooks

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

eBooks slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě eBooks

Platí do 24.10.2021

 
   

Společnost eBooks.com, která byla uvedena na trh v roce 2000, je oblíbeným prodejcem elektronických knih s pověstí inovací,...

O obchodu eBooks

eBooks.com nabízí obrovský výběr titulů napříč tisíci kategorií, od populárních beletrií až po akademické a profesionální knihy. Jejich e-knihy si můžete přečíst na většině tabletů a chytrých telefonů. Společnost eBooks.com, která byla uvedena na trh v roce 2000, je oblíbeným prodejcem elektronických knih s pověstí inovací, integrity a nezávislosti. eBooks.com nabízí více než milion jedinečných titulů ebooků a má miliony členů. Prodávají e-knihy přímo milionům spotřebitelů po celém světě, s pěti prodejními portály v USA, Kanadě, Velké Británii, Evropě a Austrálii. Mezi vydavatelské partnery patří všechny hlavní anglické jazykové obchody, profesionální a vědecké tisky. eBooks mají vlastní vydavatelské licence, doručovací platformy a čtecí aplikaci. Mobilní aplikace, je jednou z nejpopulárnějších aplikací na trhu elektronických knih.

Obrázek


Kromě oblíbeného e-shopu poskytují služby i vydavatelům knih. Ebook Engine je systém, který umožňuje vydavatelům prodávat e-knihy přímo spotřebitelům z jejich vlastních webových stránek. Vydavatelé každý měsíc nahrají 25 000 elektronických knih.

Zákaznický servis

V případě dotazů využijte eBooks kontaktní formulář, který naleznete na webu.

Sledujte eBooks na Facebooku.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O eBooks

Společnost eBooks.com, která byla uvedena na trh v roce 2000, je oblíbeným prodejcem elektronických knih s pověstí inovací, integrity a nezávislosti. Prodávají e-knihy přímo milionům spotřebitelů po celém světě, s pěti prodejními portály v USA, Kanadě, Velké Británii, Evropě a Austrálii.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě eBooks?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.