eBooks

O obchodu eBooks

eBooks.com nabízí obrovský výběr titulů napříč tisíci kategorií, od populárních beletrií až po akademické a profesionální knihy. Jejich e-knihy si můžete přečíst na většině tabletů a chytrých telefonů. Společnost eBooks.com, která byla uvedena na trh v roce 2000, je oblíbeným prodejcem elektronických knih s pověstí inovací, integrity a nezávislosti. eBooks.com nabízí více než milion jedinečných titulů ebooků a má miliony členů. Prodávají e-knihy přímo milionům spotřebitelů po celém světě, s pěti prodejními portály v USA, Kanadě, Velké Británii, Evropě a Austrálii. Mezi vydavatelské partnery patří všechny hlavní anglické jazykové obchody, profesionální a vědecké tisky. eBooks mají vlastní vydavatelské licence, doručovací platformy a čtecí aplikaci. Mobilní aplikace, je jednou z nejpopulárnějších aplikací na trhu elektronických knih.

Obrázek


Kromě oblíbeného e-shopu poskytují služby i vydavatelům knih. Ebook Engine je systém, který umožňuje vydavatelům prodávat e-knihy přímo spotřebitelům z jejich vlastních webových stránek. Vydavatelé každý měsíc nahrají 25 000 elektronických knih.

Zákaznický servis

V případě dotazů využijte eBooks kontaktní formulář, který naleznete na webu.

Sledujte eBooks na Facebooku.

Obchody, kde vás odměníme

O eBooks

Společnost eBooks.com, která byla uvedena na trh v roce 2000, je oblíbeným prodejcem elektronických knih s pověstí inovací, integrity a nezávislosti. Prodávají e-knihy přímo milionům spotřebitelů po celém světě, s pěti prodejními portály v USA, Kanadě, Velké Británii, Evropě a Austrálii.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod eBooks.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se