O obchodu Dell

Dell je zavedená americká značka elektroniky, které je známa především jako výrobce počítačů a notebooků, vyrábí ale také tablety a PC příslušenství. Mezi nejznámější modely notebooků patří Dell XPS 13, Dell XPS 15 nebo Dell Inspiron 15. Výrobky Dell nelze zakoupit přímo na stránkách společnosti. Lze ale procházet veškerý sortiment. V případě, že vás některý výrobek zaujme, Dell vám nabídne několik obchodů, kde si můžete zboží koupit.

Výhody produktů Dell

Pokud si zakoupíte například notebook Dell získáte tím několik výhod bez ohledu na to, ve kterém konkrétním obchodě jste přístroj nakupovali. Jednou výhodou je Ochrana před nehodou (Accidental Damage Protection), díky které vám Dell vaše zařízení bezplatně opraví v případě nehody. Jedná se podporu nad rámec standardní záruky. Platí ale pouze ale v několika určitých případech - při pádu, polití nebo poruše z důvodu přepětí.

Další výhodou je Premium Support - bezplatné poradenství pro všechny zákazníky, opět nehledě na to, u kterého prodejce jste produkt zakoupili. Tuto podporu můžete využít zejména při technických problémech.

Co se týče technických vlastností produktů, značka Dell vyniká zejména dlouhou trvanlivostí a spolehlivostí. Poměr výkon produktu/cena je naopak oproti konkurenci trochu horší. 

Recenze Dell

Standa R.

13.08.2017 5.0

cashback mám na účtu, odměnu potvrdili už druhý den po nákupu

Obchody, kde vás odměníme

O Dell

Dell. Značka kvality, pokročilých technologií a krásného designu. Dell nabízí širokou nabídku notebooků, ultrabooků, stolních počítačů, tabletů, tiskáren a mnoho dalšího příslušenství, které vám zpříjemní a usnadní vaší práci s počítačem. Produkty Dell patří k těm dražším na trhu, ale také kvalitnějším. Fungují spolehlivě a vydrží opravdu dlouho.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Dell.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se