Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Costa Coffee

Na mocha, ristretto, macchiato, espresso, flat white, americano, caffe latte a mnoho dalších kvalitně připravených nápojů a snacků si můžete zajít v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Liberci, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Brně nebo Ostravě. Nenašli jste poblíž svou kavárnu? Využijte samoobslužného Costa Express kávovaru, který nabízí stejně kvalitní kávu, jakou vám připravují baristé v Costa Coffee. Energii z kávy Costa načerpáte na vybraných čerpacích stanicích Shell a na dalších místech v Praze a Olomouci.

Káva a odpovědnost

Obchod Costa Coffee není jenom o bezvadné kávě a profesionální obsluze. Je také o odpovědnosti vůči oblastem, kde se káva získává. Zákazníci Costa Coffee si tedy mohou vychutnat šálek lahodné kávy s vědomím, že pochází z dobře spravovaných farem, kde se dbá o to, aby pěstování kávy neohrožovalo životní prostředí. Zároveň se v Costa Coffee zasazují o zlepšení sociálních a ekonomických životních podmínek v komunitách pěstitelů kávy v zemích jako je Kolumbie, Kostarika, Etiopie, Guatemala, Uganda a Vietnam. A jak? Třeba výstavbou škol a vzděláváním dětí pěstitelů kávy.

Costa Coffee kavárna

Kavárny ve vašem okolí

Navštěvujete kavárnu Costa Coffee poprvé? Hledáte svou oblíbenou kávu v jiném městě nebo v jiné čtvrti? Právě pro vás jsme připravili jejich základní seznam, který se jistě bude hodit. Nenašli jste, co jste hledali? Úplný výpis a detailní informace o všech 54 kavárnách naleznete na oficiálních stránkách Costa Coffee. 

 • Costa Coffee PRAHA FLORENC - Adresa: Sokolovská 394/17. Otevírací doba: Po - Pá 7.00 - 20.00, So 9.30 - 17.00.
 • Costa Coffee PRAHA ITALSKÁ - Adresa:  Italská 1. Otevírací doba: Po - Pá 6.30 - 21.00, So - Ne 8.00 - 20.00.
 • Costa Coffee BRNO JOSEFSKÁ - Adresa: Josefská 427/14. Otevírací doba: Po - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 8.00 - 20.00.
 • Costa Coffee LIBEREC OC NIVA - Adresa: České mládeže 456. Otevírací doba: Po - Ne 9.00 - 21.00.
 • Costa Coffee ÚSTÍ NAD LABEM FORUM - Adresa: Bílinská 3490/6. Otevírací doba: Po - Pá 8.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 21.00.
 • Costa Coffee PLZEŇ OC PLAZA - Adresa: Radčická 2. Otevírací doba: Po - Ne 9.00 - 21.00.
 • Costa Coffee ČESKÉ BUDĚJOVICE IGY CENTRUM - Adresa: Pražská třída 1247/24. Otevírací doba: Po - Ne 8.00 - 21.00.
 • Costa Coffee HRADEC KRÁLOVÉ AUPARK - Adresa: Puškinova 1215/11. Otevírací doba: Po - Ne 8.00 - 21.00.
 • Costa Coffee PARDUBICE HL. NÁDRAŽÍ - Adresa: náměstí Jana Pernera 217. Otevírací doba: Po - Pá 5.30 - 20.00, So - Ne 7.00 - 20.00.
 • Costa Coffee OSTRAVA OC FORUM NOVÁ KAROLÍNA - Adresa: Jantarová 4. Otevírací doba: Po - Pá 7.00 - 21.00, So - Ne 9.00 - 21.00.

Informace a kontakt na Costa Coffee

Máte nějaký dotaz nebo přání? Využijte k tomu určený kontaktní formulář, který naleznete na stránkách Costa Coffee, nebo email info@costa-coffee.cz. Preferujete-li rychlejší komunikaci, pak se neváhejte obrátit na infolinku +420 228 224 129.

Chcete být neustále v obraze, co se děje okolo kaváren Costa Coffee? Pořádně hutný mix informací a zábavy nabízí každé dva měsíce Costa Coffee Times. Noviny, které vám zpříjemní chvíle nad kávou nebo čekání na vaše přátele, čtěte je online nebo přímo v kavárnách Costa Coffee.

Costa Coffee naleznete i na Facebooku, Pinterestu, YouTube a Instagramu

Costa Coffee káva

Staňte se odborníkem na kávu

Costa Coffee umožňuje lidem z řad široké veřejnosti, aby se dozvěděli něco více o kávě a uměli si ji připravit tak, aby skutečně chutnala. Navštivte některý ze seminářů, které Costa Coffee pořádá a staňte se odborníkem na kávu... 

Sbírejte Coffee koruny a pijte kávu zdarma

Staňte se členem Costa Coffee Clubu! Co vám členství přinese? Na vaši věrnostní kartu přičtou vždy 10% z hodnoty vašeho nákupu ve formě Coffee korun. Za nasbírané koruny pak můžete nakupovat libovolně z nabídky kaváren Costa Coffee. A to není vše. Můžete se účastnit ochutnávek zdarma, akcí pořádaných Costa Coffee, využívat speciálních nabídek atd.

 • V podobném eshopu můžete nakoupit i na Slovensku, podívejte se na Tchibo.sk
 • Podobný obchod Home&you máme pro vás připravený v Polsku.

O Costa Coffee

Navštivte jednu z 54 kaváren Costa Coffee v České republice! Historie této značky se začala psát v Londýně před 50 lety, kdy bratři Sergio a Bruno Costové připravili úplně první šálek kávy Costa. Symbolem kaváren Costa Coffee však není jenom kvalitně upražená směs Mocha Italia, ale důraz je kladen také na odbornost baristy. Zde si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Costa Coffee.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.