Obchody / Služby / Costa Coffee O Costa Coffee -

Costa Coffee

O obchodu Costa Coffee

Počátky sítě kaváren Costa Coffee sahají do roku 1971, kdy byl v Londýně připraven první šálek kávy Costa. Od té doby ve Velké Británii a zahraničí vzniklo kolem 1700 poboček, kde si zákazníci mohou zakoupit různé druhy káv, a to vždy z rukou profesionálních baristů.

Costa Foundation - pocit zodpovědnosti vůči planetě

Značka Costa Coffee ale není jenom o bezvadné kávě a profesionální obsluze. Je také o zodpovědnosti vůči oblastem, kde se kvalitní káva získává. Zákazníci Costa Coffee si tedy mohou vychutnat šálek lahodné kávy s vědomím, že pochází z dobře spravovaných farem, kde se dbá na to, aby pěstování kávy neohrožovalo životní prostředí. Zároveň se v Costa Coffee zasazují o zlepšení sociálních a ekonomických životních podmínek v komunitách pěstitelů kávy v zemích, jako jsou Kolumbie, Kostarika, Etiopie, Guatemala, Uganda a Vietnam. A jakým způsobem? Třeba výstavbou škol a vzděláváním dětí pěstitelů kávy.

Obrázek

Kde najdete pobočky Costa Coffee

Navštěvujete kavárnu Costa Coffee poprvé? Hledáte svou oblíbenou kávu v jiném městě nebo v jiné čtvrti? Právě pro vás jsme připravili jejich základní seznam Costa Coffee poboček, který se jistě bude hodit. Nenašli jste, co jste hledali? Úplný výpis a detailní informace o všech 59 kavárnách naleznete na oficiálních webových stránkách Costa Coffee. 

 • Costa Coffee Praha - Florenc, adresa: Sokolovská 394/17. Otevírací doba: Po-Pá 7.00-18.00. So-Ne zavřeno.
 • Costa Coffee Praha - Italská, adresa: Italská 1. Otevírací doba: Po-Pá 6.30-19.00, So-Ne 8.00-19.00.
 • Costa Coffee Brno - Josefská, adresa: Josefská 427/14. Otevírací doba: Po-Pá 7.00-21.00, So-Ne 8.00-20.00.
 • Costa Coffee Liberec - OC Forum, adresa: Soukenné náměstí 669/2a. Otevírací doba: Po-Ne 9.00-20.00.
 • Costa Coffee Ústí nad Labem - Forum, adresa: Bílinská 3490/6. Otevírací doba: Po-Pá 8.00-21.00, So-Ne 9.00-21.00.
 • Costa Coffee Plzeň - OC Plaza, adresa: Radčická 2. Otevírací doba: Po-Ne 9.00-21.00.
 • Costa Coffee České Budějovice - Igy Centrum, adresa: Pražská třída 1247/24. Otevírací doba:Po -Ne 8.00-21.00.
 • Costa Coffee Hradec Králové - Aupark, adresa: Puškinova 1215/11. Otevírací doba: Po-Pá 7.00-21.00, So-Ne 8.00-21.00.
 • Costa Coffee Pardubice - Hlavní nádraží, adresa: náměstí Jana Pernera 217. Otevírací doba: Po- Pá 5.30-19.00, So-Ne 7.00-19.00.
 • Costa Coffee Ostrava - OC Forum Nová Karolína, adresa: Jantarová 4. Otevírací doba: Po-Pá 7.00-21.00, So-Ne 9.00-21.00.
 • Costa Coffee Teplice - OC Olympia, adresa: Srbická 464. Otevírací doba: Po-Pá 8.00-21.00, So-Ne 9.00-21.00.
Obrázek

Na mocha, ristretto, macchiato, espresso, flat white, americano, caffe latte a další kvalitně připravené nápoje a snacky si tedy můžete zajít v Praze, Plzni, Ústí nad Labem, Liberci, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Brně, Ostravě a Teplicích. Nenašli jste poblíž svou kavárnu? A navíc cestujete ?Využijte samoobslužného Costa Express kávovaru, který nabízí stejně kvalitní kávu, jakou vám připravují baristé v Costa Coffee. Energii z kávy Costa načerpáte na vybraných čerpacích stanicích Shell.

Sbírejte Coffee koruny a pijte kávu zdarma

Staňte se členem Costa Coffee Clubu. Co vám členství přinese? Na vaši věrnostní kartu bude vždy přičteno 10% z hodnoty vašeho nákupu ve formě Coffee korun. Za nasbírané koruny pak můžete libovolně nakupovat z nabídky kaváren Costa Coffee. A to není vše. Můžete se účastnit ochutnávek zdarma, akcí pořádaných kavárnami Costa Coffee nebo využívat speciálních nabídek. Zjistěte o Costa Coffee Clubu více.

Staňte se odborníkem na kávu

Costa Coffee umožňuje lidem z řad široké veřejnosti, aby se dozvěděli něco více o kávě a uměli si ji připravit tak, aby skutečně výborně chutnala. Navštivte některý ze seminářů, které Costa Coffee pořádá již od roku 2017 a staňte se skutečným odborníkem na kávu.

Jak lze obchod Costa Coffee kontaktovat

Máte nějaký dotaz nebo přání? Využijte k tomu určený kontaktní formulář, který naleznete na stránkách Costa Coffee nebo e-mail info@costa-coffee.cz. Preferujete-li rychlejší komunikaci, pak se neváhejte obrátit na infolinku +420 228 224 129.

Aby vám neunikly žádné novinky

Chcete být neustále v obraze, co se děje okolo kaváren Costa Coffee? Pořádně hutný mix informací a zábavy nabízí každé dva měsíce Costa Coffee Times. Noviny, které vám zpříjemní chvíle nad kávou nebo čekání na vaše přátele. Číst je můžete online nebo přímo v kavárnách. Obchod Costa Coffee navíc můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo Pinterestu. Díky tomu vám již neutečou žádné novinky.

Costa Coffee slevové kódy, které jste zmeškali

Valentýnský speciál za výhodnou cenu v Costa Coffee

16.02.2020

Valentýnské Caffè latte v primo velikosti za výhodnou cenu v Costa Coffee

16.02.2020

Caffè latte v primo velikosti za výhodnou cenu v Costa Coffee

14.02.2020

Slevy a benefity s Costa Coffee Club v kavárnách Costa Coffee

21.01.2021

Obchody, kde vás odměníme

O Costa Coffee

Navštivte jednu z 59 kaváren Costa Coffee v České republice. Historie této značky se začala psát v Londýně před více než 50 lety, kdy bratři Sergio a Bruno Costovi připravili úplně první šálek kávy Costa. Symbolem kaváren Costa Coffee však není jenom kvalitně upražená směs Mocha Italia, ale i profesionální baristé. Díky tomu si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Costa Coffee.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se