Converse

O obchodu Converse

Chybí vám ještě pár kultovních Conversek All Stars ve skříni? Nebo hledáte nový model? Tak si ihned prohlédněte sortiment v obchodě Converse a objevte nejen oblíbené sneakersy od Converse ve všech možných barvách a typech, nýbrž také oblečení a batohy. Toužíte vystoupit z šedé masy a dát všem najevo svou originalitu? Nakupte u spolehlivé značky Converse, kterou obouvá nejeden světový sportovec. Zazářete i vy s kvalitou, která nezklame.

Converse boty: Legenda na trhu

Converse je americká společnost vyrábějící především sportovní oblečení a obuv. Značka Converse byla založena před více než sto lety. A stoletou historií se může pyšnit málokdo. Začali výrobou pracovní obuvi a postupně se v roce 1917 dostali k produkci basketbalových tenisek pro atlety jako Chuck Taylor, jehož jméno nese nejprodávanější model tenisek na světě dodnes - Converse All Star Chuck Taylor. Converse boty nesou charakteristické logo ve tvaru pěticípé hvězdy. Společnost prodává své zboží prostřednictvím prodejců ve více než 160 zemích světa.

Converse Chuck Taylor

Chuck Taylor se usměje pokaždé, když někdo nazuje tenisky Converse Chuck Taylor. Charles H. Taylor byl basketbalový hráč týmu Akron Firestone. Líbily se mu Converse boty All Star a viděl jejich potenciál v basketbalovém sportu. Díky jeho úspěchu v propagaci Converse All Star a změnám v designu, přidala značka v roce 1932 nápis s jeho jménem "Chuck Taylor" na patu. A tak se zrodili basketbalové boty Converse Chuck Taylor All Star!

Converse All Star

Design Chuck Taylor All Star bot zůstal prakticky nezměněn od jejich uvedení na trh. A designéři vědí proč. Oblíbenost těchto bot zůstává stále velká, i když původní boty byly poprvé vyrobeny již v roce 1917. Značka je uznávána jako celosvětový král plátěných bot. Mají mnohem pevnější, houževnatější a pohodlnější podrážku, než u konkurenčních plátěných bot. Značkou kvality je hlavně využívání nejlepších obuvnických lepidel na trhu a pevné švy.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť FootShop.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Zalando Lounge.

Obchody, kde vás odměníme

O Converse

Jaké jsou nejstarší, nejpopulárnější a nejprodávanější basketbalové boty všech dob? Nejsou to drahé Nike Air Jordan, nejsou to ani boty od značek Adidas, New Balance, Fila, nebo Reebok. Jsou to boty Converse All Star Chuck Taylor! Ve skutečnosti až 60 % Američanů někdy vlastnilo alespoň jeden pár těchto nesmrtelných tenisek!

Converse v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Converse.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se