O obchodu Contours

V Contours budete cvičit pod vedením vlastní kvalifikované trenérky. Nezáleží na věku ani váze. Ať jste v důchodu, maminka na mateřské nebo oblékáte velikost 4XL, v Contours vám věnují veškerou svou péči. Přijďte do svého těla dostat endorfiny pro lepší náladu, zpevnit svaly a dodat si sebevědomí. Přijďte i bez objednání a stihněte cvičení klidně i za třicet minut.

Contours: Fitness pro ženy

Contours je fitness jen pro ženy. Stačí se poprvé objednat na týden zdarma, a pak chodíte cvičit kdykoliv, bez objednání. Kvalifikované trenérky v Contours jsou skutečnými profesionálkami, které se věnují individuálním požadavkům žen. Zejména to jsou cviky pro štíhlé bříško, tvarování hýždí, posílení pánevního dna, posilování zad, zdravotní cvičení a především cvičení na efektivní úbytek hmotnosti s celkovým tvarováním postavy. V Contours vždy čeká zábavapřátelské prostředí s ženami, jako jste vy.

Cvičení v Contours fitness

V Contours máte možnost vybírat z několika cvičení a zvolit to, co vám bude vyhovovat nejlépe. Kruhový trénink ve třiceti minutách je kombinace aerobního cvičení s kvalitními stroji vyrobenými speciálně pro ženy. Pomocí trenérek efektivním způsobem zformujete svou postavu zpátky do plavek.

V Contours mají navíc členky zdarma vedené hodiny. Nejoblíbenější jsou pilates, problematické partie, power joga, strečink, aerobní cvičení, tae bo, cvičení na bolavá záda a cvičení pro těhotné. Zvolte si konečně sport, který splní vaše očekávání.

Contours kontakt

Chcete se dozvědět více? Informujte se na Contours.cz nebo navštivte jednu z téměř třiceti poboček Contours po celé České republice a přijďte si zacvičit na 7 dní zdarma. Nikdy není příliš pozdě začít se zdravým způsobem života. Prohlédněte si letáky se sportovním vybavením a začněte na sobě pracovat hned.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Solid Fitness.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Fitness Trening.

Podobné obchody

Recenze Contours

5.0

Ilona M.

01.08.2017 5.0

Konečně fitcentrum pouze pro ženy! Takové jsem hledala dlouho. Zatím jsem byla cvičit pouze týden, ale naprostá spokojenost. Všichni jsou profesionálové a se vším ochotně poradí a vysvětlí. Cvičení mě opravdu baví

O Contours

Toužíte se opět vejít do oblíbeného oblečení a přitažlivého spodního prádla, které už dva roky nemůžete nosit? Chcete zpevnit svou postavu pod vedením profesionála, ale běžná fitness centra jsou vám nepříjemná nebo se v nich stydíte? Vyzkoušejte Contours, fitness určené speciálně pro ženy!

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Contours.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.