Contours

5.0 (1x)

O obchodu Contours

Získejte konečně svou vysněnou postavu. V Contours fitness budete cvičit pod vedením vlastní kvalifikované trenérky. Nezáleží na věku ani váze. Ať jste v důchodu, maminka na mateřské nebo oblékáte velikost 4XL, v Contours vám věnují veškerou svou péči. Přijďte do svého těla dostat endorfiny pro lepší náladu, zpevnit svaly a dodat si sebevědomí. Přijďte i bez objednání a stihněte cvičení klidně i za třicet minut. Pokud se budete cítit dobře ve svém těle, budete se cítit také krásná a zdravá. 

Fitness pro ženy

Contours je fitness jen pro ženy. Stačí se poprvé objednat na týden zdarma, a pak chodíte cvičit kdykoliv, bez objednání. Kvalifikované trenérky v Contours jsou skutečnými profesionálkami, které se věnují individuálním požadavkům žen. Zejména to jsou cviky pro štíhlé bříško, tvarování hýždí, posílení pánevního dna, posilování zad, zdravotní cvičení a především cvičení na efektivní úbytek hmotnosti s celkovým tvarováním postavy. V Contours vždy čeká zábava a přátelské prostředí s ženami, jako jste vy.

V Contours fitness navíc může cvičit každá žena bez ohledu na věk, hmotnost či fyzickou kondici. Každá lekce vedená profesionální trenérkou je vám přizpůsobena přesně na míru. Při tréninky jsou samozřejmě zohledněná jsou jakákoliv případná zdravotní omezení. 

Contours fitness pro ženy

Cvičení v Contours fitness

Hubněte pohybem a buďte zase fit! V Contours máte možnost vybírat z několika cvičení a zvolit to, co vám bude vyhovovat nejlépe. Kruhový trénink ve třiceti minutách je kombinace aerobního cvičení s kvalitními stroji vyrobenými speciálně pro ženy. Pomocí trenérek efektivním způsobem zformujete svou postavu zpátky do plavek.

V Contours mají navíc členky zdarma vedené hodiny. Nejoblíbenější jsou skupinové hodiny pilates, problematické partie, power joga, strečink, aerobní cvičení, tae bo, cvičení na bolavá záda a cvičení pro těhotné. Zvolte si konečně sport, který splní vaše očekávání.

Máte dotaz?

Chcete se dozvědět více? Informujte se na Contours.cz nebo navštivte jednu z poboček Contours a přijďte si zacvičit na 7 dní zdarma. Nikdy není příliš pozdě začít se zdravým způsobem života. Prohlédněte si letáky se sportovním vybavením a začněte na sobě pracovat hned.

Contours fitness cvičení

Contours fitness pobočky 

Fitness Contours má již přes 30 poboček po celé České republice. V Praze najdete hned čtyři, dvě pak v Ostravě a další pobočky můžete objevit i jiných velkých městech, jako je například Brno, Třinec, Havířov, Zlín, Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Kladno nebo České Budějovice. 

Hledáte podobný obchod na Slovensku? Navštivte třeba Solid Fitness. V Polsku vám pak můžeme doporučit třeba Fitness Trening

Recenze Contours

Ilona M.

01.08.2017 5.0

Konečně fitcentrum pouze pro ženy! Takové jsem hledala dlouho. Zatím jsem byla cvičit pouze týden, ale naprostá spokojenost. Všichni jsou profesionálové a se vším ochotně poradí a vysvětlí. Cvičení mě opravdu baví

Obchody, kde vás odměníme

O Contours

Toužíte se opět vejít do oblíbeného oblečení a přitažlivého spodního prádla, které už dva roky nemůžete nosit? Chcete zpevnit svou postavu pod vedením profesionála, ale běžná fitness centra jsou vám nepříjemná nebo se v nich stydíte? Vyzkoušejte Contours, fitness určené speciálně pro ženy!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Contours.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se