Comtessa

O obchodu Comtessa

Navštivte Comtessa obchod

Zakládáte si na šatníku, který je jedinečný a nehrozí, že ve stejných věcech potkáte i další lidi? V tom případě už jste si jistě vybrali něco z nabídky Comtessa kolekce. Ve všech větších městech České republiky najdete Comtessa obchod s módou a rozsáhlou nabídkou aktuálního zboží, mezi jednotlivými prodejnami se však mohou produkty v nabídce lehce lišit. Otevírací doba může být také rozdílná, proto si před návštěvou daného obchodu provozní dobu raději zkontrolujte.

Comtessa obchod můžete navštívit pouze osobně. Comtessa e-shop není bohužel k dispozici, pokud ale chcete mít přehled o nabídce, koukněte na Comtessa leták a vychytejte různé akce a slevy.

Comtessa Praha

Jen v Praze můžete najít 8 obchodů Comtessa. Pokud se tedy stane, že v jedné prodejně nemají vaši velikost nebo kousek, na který jste měli zálusk, je velká šance, že jej najdete v ostatních prodejnách. Další prodejny Comtessa najdete v Plzni, Brně, Jihlavě, Liberci, Českých Budějovicích nebo Ostravě.

Comtessa šaty pro každou příležitost

Comtessa šaty obléknete na slavnostní příležitosti, ale jen tak, do města nebo do práce. Tyto šaty jsou vyhlášené precizním zpracováním a hlavně jedinečným vzhledem. Comtessa šaty jsou díky decentnímu vzhledu vhodné nejen pro mladé dívky, ale i starší ženy.

Comtessa outlet

Některé pobočky nejsou jako klasické prodejny s nabídkou nových kolekcí, ale nabízí starší kousky za nižší ceny. V Comtessa outlet můžete tedy levně nakoupit produkty, které by vás dříve třeba stály hodně peněz.


Podobný eshop Orsay.sk pre vás máme pripravený aj na Slovensku.

Podobny sklep Promod.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odměníme

O Comtessa

Comtessa je český obchod s dámskou módou, který potěší každou milovnici módy. Už od roku 1991 nabízí kolekce inspirované nejnovějšími trendy. Oblečení značky Comtessa je vytvářeno tak, aby padlo křivkám každé ženy.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Comtessa.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se