CNDirect

5.0 (1x)

O obchodu CNDirect

Výrobky z celého světa jedním kliknutím jako na dlani – tak by se dal shrnout čínský fenomén CNDirect. Jedná se o všeobecně zaměřený internetový obchod, takže zde naleznete opravdu všechno. Od oblečení přes nejrůznější módní doplňky až po elektroniku. Přesto, že je tento internetový obchod všeobecně zaměřen, nejvíce nabízená je zde móda, jejíž výběr je téměř nekonečný.

Slevy až 99 % na CNDirect.cz

CNDirect je plný slev a různých příjemných překvapení, která zde číhají na každém rohu. To, co teprve vyrazí dech, jsou velmi nízké a opravdu velmi výhodné ceny, které začínají už na 0,01$. A výrobků za takhle nízkou cenu je zde spousta. Stačí pouze nahlédnout do rubriky Flash Sale, kde naleznete širokou řadu výrobků za velmi nízké ceny. Jedná se zejména o oděvy a módní doplňky, na něž v mnohých případech můžete získat slevu až 99%.

Co seženete na CNDirect?

Jistě všichni znáte všemi oblíbený a nezapomenutelný fidget spinner, který bezpochyby seženete i tady. CNDirect fidget spinner je hračka proti stresu, frajeřina pro pokročilé a levná sranda pro každého. V obchodě kromě antistresových hraček vyberete dětem i plyšáky nebo veselá trička s postavami jejich oblíbených seriálů.

Nakoupíte tu ale také věci do domácnosti potřeby pro domácí mazlíčky a mnoho dalšího. Vybere si každý. Na spoustu výrobků navíc platí akce Doprava zdarma. Produkty dorazí do České republiky do 30 dní od objednávky.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na AliExpress.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z AliExpress.

Recenze CNDirect

Adéla B.

12.08.2017 5.0

konečně zahraniční eshop v češtině. Pěkné věci a super výběr

Obchody, kde vás odměníme

O CNDirect

Vždy jste chtěli nakupovat ve velkých světových nákupních galeriích, ale máte strach, že kvůli nedostatečné znalosti angličtiny něco neklapne, jak má? Už nikdy víc! Představujeme internetový obchod CNdirect.com! Najdete zde vše, po čem srdce touží. Od moderního oblečení pro muže i ženy přes nejrůznější šperky a hodinky až po veškerou elektroniku včetně chytrých telefonů.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CNDirect.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se