CK Victoria

O obchodu CK Victoria

CK Victoria 

Cestovní kancelář Victoria působí na trhu již od roku 1993. Již několik let je největším zprostředkovatelem dovolených pro Chorvatsko v České republice. Nabízí ubytování ve všech typech kapacit od stanů po hotely, dopravu všech druhů a různé možnosti stravování. CK Victoria organizuje také cykloturistické a poznávací zájezdy po Evropě. Z nabídky si vyberou jednotlivci, páry, rodiny, senioři i skupiny. Dovolená s CK Victoria jedině výhodně! Lze využít různé druhy slev, od slevy za včasný nákup po skupinovou slevu, slevu pro ZTP, dětskou či seniorskou slevu, slevu za věrnost a mnohé další. 

Destinace 

 • Chorvatsko 
 • Itálie 
 • Řecko 
 • Rakousko 
 • Francie 

Katalogy k zaslání 

Objednejte si ještě dnes katalog zájezdů. Nový katalog najdete ve své schránce 14 dní po objednání. Díky katalogu si můžete vybrat vysněný zájezd z pohodlí domova. Neváhejte a inspirujte se! 

Kontaktní místa

 • CK Victoria Brno - Cejl 87, Po-Pá 8:30-17:30
 • CK Victoria Praha - Karlovo nám. 10, Po-Pá 9-18
 • CK Victoria Ostrava - Purkyňova 6, Po-Pá 9-18
Kontaktní místo CK Victoria

Dovolená online 

Zarezervujte si pobyt online z pohodlí domova! Na stránkách CK Victoria máte přehled všech dovolených, zájezdů a pobytů. Vyhledávat můžete pomocí filtru, který Vám zjednodušší výběr. Ke každému zájezdu/pobytu jsou napsány základní informace. Můžete si nezávazně spočítat dovolenou přesně pro Vás. Brouzdejte několika stovkami dovolených a vyberte tu nejlepší! 

Kontakty  

Pro otázky, dotazy či připomínky volejte na číslo +420 545 213 101, dostupné Po-Pá 8-21, So-Ne 9-21 nebo napište email dovolena@victoria-ck.czCK Victoria je online na Facebooku a Instagramu. Zadejte svůj email do kolonky vpravo dole a přihlaste se k newsletteru. Žádná novinka vám už neunikne. TIP: Dárková karta CK Victoria je vhodná jako dárek! 

V podobném eshopu můžete objednávat dovolenou i na Slovensku CKHydrotour.sk a v Polsku Eccotravel.pl

CK Victoria slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava ZDARMA s CK Victoria

24.11.2021

Sleva až 50 % za včasný nákup na CK Victoria

24.11.2021

Sleva až 30 % za věrnost na CK Victoria

24.11.2021

Obchody, kde vás odměníme

O CK Victoria

Cestovní kancelář Victoria nabízí širokou nabídku letních i zimních pobytů v nejnavštěvovanějších zemích. Vysněná dovolená v Chorvatsku, Itálii nebo Řecku? U moře, na horách nebo poznávací zájezd? Pro CK Victoria žádný problém. Individuální přístup, přijatelné ceny, last-minute zájezdy a další doplňkové služby. Více informací najdete na webových stránkách na kontaktních místech po celé ČR.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CK Victoria.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se