Cherry Tour

Pro obchod Cherry Tour právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z Čedok.

O obchodu Cherry Tour

Na jaře už netrpělivě vyhlížíte stálé teplé počasí a hlavně léto? Je to doba dovolených, kdy většina na pár dní někam odjede - do hor, na chatu, do evropských měst nebo za teplem k moři. Dovolená u moře je pro mnohé symbol odpočinku, klidu a pohodlí. A cestovní kancelář Cherry Tour vám pomůže takový odpočinek zajistit.

Obrázek

Specialista na Chorvatsko

Sama cestovní kancelář se profiluje jako specialista na chorvatskou dovolenou a jak známo, Češi Chorvatsko milují. Možná je to dostupností, menší jazykovou bariérou nebo faktem, že chorvatská pobřeží a ostrovy jsou krásné a nabízí vše, co od dovolené čekáte.

Je cestování vaší vášní, ale rádi necháte druhé, aby vám vše nebo jen část zajistili, a vy se tak nemuseli vůbec o nic starat? Pak jsou služby Cherry Tour přímo pro vás. Nabízí jak autobusové zájezdy, tak jen možnost zajištění ubytování s vlastní dopravou. Volíte tedy to, co je pro vás nejlepší.

Za vínem do sklípku

Ať už si chcete svou dovolenou zajistit včas na takzvaný First Minute nebo chcete čekat do poslední chvíle na Last Minute, Cherry Tour nabízí všechny možnosti. Objevujte krásy Dalmácie, Istrie, Kvarneru nebo Makarské a dalších oblíbených destinací i vy.

Raději zůstáváte v České republice a jste milovníky dobrého vína? I pro vás má cestovní kancelář řešení. Výlety za vínem. Projdete si vinný sklípek, ochutnáte několik druhů moravského vína, pobavíte se a užijete si víkend plný jídla a pití v srdci Moravy.

Zarezervujte si svou dovolenou

Na stránkách cestovní kanceláře najdete širokou nabídku jednotlivých zájezdů i možností ubytování. Vyberete si podle vlastního vkusu a zarezervujete. Přijdou vám pokyny k zaplacení zálohy a další informace, které se pojí se zájezdem.

Kontakty

V rámci jakékoliv otázky nebo dotazu k jednotlivým zájezdům využijte telefonní linku +420 596 924 531 nebo mobilní telefon +420 725 120 440. K dotazům poslouží také e-mailová adresa info@cherry-tour.cz nebo kontaktní formulář přímo na stránce cestovní kanceláře.

 • Podobné nabídky najdete také na polském Rainbow.pl.
 • Podobné nabídky najdete také na slovenské Hydrotour.sk.

Jak uplatnit slevové kupóny na Cherry Tour

Svůj zájezd si na Cherry Tour zajistíte ještě o něco levněji. Stačí využít slevový kupón. Jak na to?

1. Vyberte slevový kupón

Z nabídky aktivních slevových kupónů vyberte takový, který chcete pro svůj nákup použít.

2. Zkopírujte slevový kód

Kliknutím na symbol nůžek se slevový kód zkopíruje a vy ho použijete později v košíku.

3. Uplatněte slevový kupón

Kliknutím na „Použít kupon“ se dostanete na stránky cestovní kanceláře. Vyberte si zájezd, který chcete, a vložte slevový kód v objednávce a uplatněte.

Obchody, kde vás odměníme

O Cherry Tour

Dovolená u moře nemusí být finančně nákladná. Můžete sobě i svým blízkým zajistit dovolenou, která nebude drahá a přitom si užijete všeho, co chcete. Cestovní kancelář Cherry Tour je specialistou na Chorvatsko, kde vám pomůže zajistit dopravu, ubytování a další služby, které budete chtít. Užít si u moře nemusí nutně znamenat drahou dovolenou.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Cherry Tour.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se