Chefshop

O obchodu Chefshop

Chefshop.cz je eshop založený největší školou vaření v Čechách - Školou vaření Chefparade. Najdete zde vše od kvalitního nádobí po doplňky do kuchyně. Jejich cílem jsou 100% spokojení zákazníci, kteří díky nim budou schopni vykouzlit ty nejlahodnější pokrmy jak v domácnostech, tak v profesionálních gastro provozech. Snaží se prodávat ty nejlepší produkty jak od tradičních českých firem, tak od zahraničních výrobců.

Chefshop Praha - Holešovice

Problém eshopu spočívá v tom, že si člověk nemůže zboží prohlédnout ze všech stran a ani osahat. Protože obchodu Chefshop obrovskou rychlostí přibývaly nové produkty a další domácí potřeby, kterými se chtěl pochlubit, byla vybudována kamenná prodejna. Kromě potravin, hrnců, nožů a dalších produktů vystavených na policích a stojanech tady najdete také showroom s nádhernou japonskou keramikou Made in Japan, kterou neseženete nikde jinde v Evropě.

Proč nakupovat právě v Chefshop? Protože je to jednoduché a příjemné. Samozřejmostí je možnost platby bezkontaktními kartami, bezbariérový přístup a nebo třeba nákup s vaším čtyřnohým miláčkem. V moderním prostředí prodejny si můžete veškeré vystavené zboží prohlédnout, osahat a dozvědět se o něm všechny důležité informace od prodejců, kteří rádi poradí s výběrem. Díky tomuto nádobí z kvalitních materiálů si můžete být jisti, že je vaše zdraví v bezpečí.

Chefshop sleva a dárkové poukazy

Obdarujte své blízké dárkovým poukazem na nákup v Chefshopu, který je platný po dobu až 6 měsíců a vztahuje se na veškerý sortiment. Poukazy zakoupíte v hodnotě 300 - 5 000 Kč.

V Chefshopu můžete zakoupit také dárkové poukazy na kurzy vaření ve škole vaření Chefparade, kde se naučíte vařit pod dohledem profesionálů. Poukaz není vázán na konkrétní kurz ani na jméno, takže je přenosný a obdarovaný se může sám rozhodnout, kdy a na jaký kurz vaření přijde.

Chefshop potraviny

Že vaření ale znamená i kvalitní potraviny? No samozřejmě, a přesně proto vám Chefshop poskytne luxusní nabídku koření, olivových olejů i octů, chilli omáček, pest, několik různých typů mouky, rýže a těstovin a mnoho dalších delikates, bez kterých se v kuchyni neobejdete. Pak už stačí jen nahlédnout do nějaké jejich kuchařky od mistra řemesla, ať už Zdeňka Pohlreicha nebo Jamieho Olivera, a začít kuchtit.

 • Vedeli ste, že v obchode Chef shop môžete nakúpiť aj na Slovensku.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Tescoma.

Chefshop slevové kódy, které jste zmeškali

ChefShop slevový kód 15 % na elektrospotřebiče

25.09.2023

Slevový kód Chefshop 15 % na elektrospotřebiče

05.12.2022

Slevový kupón 20% na kuchyňské potřeby Tefal

21.06.2020

Slevový kupon 5 % na nákup na CHEFSHOP.cz

31.12.2020

Slevový kupon 100 Kč na potraviny na CHEFSHOP.cz

31.12.2020

Slevový kupón 5% na kuchyňské zboží v eshopu Chefshop.cz

14.09.2020

Slevový kupón 100 Kč na kuchyňské vybavení a spotřebičů na eshopu Chefshop.cz

14.09.2020

Obchody, kde vás odměníme

O Chefshop

Také se občas v televizi díváte na různé pořady o vaření nebo kuchařské soutěže a jen si přejete, abyste se v kuchyni také dokázali tak otáčet? Nezapomeňte, že každé vaření začíná kvalitním nádobímChefshop vám přesně takové dodá. Hrnce, pánve, formy na pečení, přístroje, kořenky a mnoho dalšího - vše, co by nemělo chybět žádnému šéfkuchaři.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Chefshop.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se