Obchody / Služby / CeskaMincovna O CeskaMincovna -

CeskaMincovna

O obchodu CeskaMincovna

Česká mincovna, a.s. sídlí v Jablonci nad Nisou. Založena byla v roce 1993 po rozpadu československé federace, kdy vyhrála výběrové řízení na dodavatele oběžných mincí pro nově vznikající samostatnou Českou republiku. Svým vznikem navázala na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska.

Českamincovna.cz: Originální dárek, který překvapí

Chcete si vytvořit sbírku mincí s uměleckou nebo historickou hodnotnou? Pro radost z ušlechtilé záliby či pro potěchu oka? Nebo si chcete odložit část svých peněz „na horší časy“ do komodity, která si svou hodnotu udržuje po tisíciletí? To vše poskytnou pamětní mince a medaile z České mincovny! Česká mincovna razí sběratelské, investiční i oběžné mince a medaile. Rozšiřte si sbírku nebo překvapte originálními a ušlechtilými dárky své blízké.

Česká mincovna eshop

Na eshopu České mincovny najdete širokou nabídku českých i zahraničních mincí a medailí. S výběrem pomohou přehledné kategorie. Stačí jen zvolit, zda hledáte mince pro sběratele, pro investory, nebo kupujete peníze jako dárek pro někoho blízkého. Věnujte své drahé polovičce k výročí přívěsek z drahého kovu. Zlaté a stříbrné šperky jsou odjakživa oblíbené jako jedinečné módní doplňky. Zvažujete investici do zlata a potřebujete poradit? Využijte bezplatného odborného poradenství na lince 800 225 228.

Česká mincovna Praha

Navštivte jednu z největších prodejen zlatých a stříbrných mincí, medailí a investičních slitků v České republice. Najdete tady největší výběr zboží ze sortimentu České mincovny i dalších zahraničních mincoven. Nad prodejnou se nachází ojedinělá expozice historických mincí „Od denáru po korunu českou“. V centru se konají pravidelné semináře (nejen) o investování do zlata. Prodejnu České mincovny najdete přímo v centru Prahy v pasáži České národní banky spojující ulici Na Příkopě se Senovážným náměstím.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Najzlato.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Swarovski.

Obchody, kde vás odměníme

O CeskaMincovna

Česká mincovna je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Přes dvacet let razí v Jablonci nad Nisou oběžné mince pro český stát. Přečtěte si více informací o výrobě mincí a medailí, o jejich autorech nebo se rovnou podívejte na výsledné produkty v eshopu České mincovny. Dejte svým blízkým dárek, který opravdu překvapí.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CeskaMincovna.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se