Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

ČasSpaní.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 5 % na vše v obchodě ČasSpaní.cz

Platí do 20.06.2021

 
   

Kvalitní spánek je jednou ze záruk pocitu energie a především dobrého zdravotního stavu lidského organismu. Dopřejte sobě i své rodině... více

O obchodu ČasSpaní.cz

Pravidelný a kvalitní spánek je základem pro celodenní energii i zdravý životní styl. V internetovém obchodě ČasSpaní.cz objevíte bohatou nabídku kvalitního ložního prádla, přikrývek, peřin, polštářů, ale také textilních bytových doplňků a mnoho dalšího. Dopřejte sobě i své rodině plnohodnotný spánek s kvalitním ložním prádlem z obchodu ČasSpaní.cz.

Ložní prádlo z kvalitních materiálů

Na e-shopu ČasSpaní.cz si vyberete z široké nabídky ložního prádla z těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou bavlna, krep, hedvábí či fleec. Ať už sháníte nové prostěradlo či povlečení, na ČasSpaní.cz si nepochybně vyberete.

Internetový obchod ČasSpaní.cz nabízí také širokou nabídku kvalitních přikrývek a polštářů s přírodní i syntetickou výplní, která vám budou sloužit celé roky, a pod kterými budete zachumlaní jako v bavlnce. Dále zde objevíte také široký výběr dalšího textilního vybavení a doplňků, jako jsou ručníky, ubrusy, chrániče matrací, přehozy a mnoho dalšího.

časspaní.cz ložní prádlo

Jednoduchý nákup na ČasSpaní.cz

Pokud hledáte kvalitní ložní prádlo, ručníky či přikrývky a nechce se vám navštěvovat přeplněné obchodní domy, stačí otevřít internetovou stránku e-shopu ČasSpaní.cz a z pohodlí domova si vybrat vše, co zrovna potřebujete. Nabídka e-shopu ČasSpaní.cz je přehledně rozdělena do několika sekcí podle jednotlivých druhů produktů, snadno se zde zorientujete a nakoupeno budete mít díky několika kliknutím za pár minut.

Zákaznický servis

Pokud si nevíte rady s nákupem na e-shopu ČasSpaní.cz, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na e-mailové adrese info@casspani.cz nebo na telefonním čísle +420 733 577 670. Zde vám ochotný personál poradí s výběrem vhodného produktu, on-line nákupem či reklamací zboží.

Nakupujte ještě levněji

Své oblíbené produkty nyní můžete nakupovat ještě výhodněji. Díky portálu Tipli.cz nakoupíte v internetovém obchodě ČasSpaní.cz a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 5 % z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O ČasSpaní.cz

Kvalitní spánek je jednou ze záruk pocitu energie a především dobrého zdravotního stavu lidského organismu. Dopřejte sobě i své rodině plnohodnotný spánek s kvalitním ložním prádlem z obchodu ČasSpaní.cz. V nabídce internetového obchodu ČasSpaní.cz najdete na několik desítek druhů lůžkovin, polštářů, přikrývek a mnoho dalšího. Spěte jako v bavlnce s produkty obchodu ČasSpaní.cz. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 5 % zpět z ceny nákupu v obchodě ČasSpaní.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.