Čashraní.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Čashraní.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Čashraní.cz

Platí do 09.12.2021

 
   

Vyberte své ratolesti vhodnou a zábavnou hru či hračku, která ji zabaví na dlouhé hodiny a díky které se naučí něco nového. V internetovém...

O obchodu Čashraní.cz

Chcete zabavit své ratolesti? Podívejte se na internetový obchod Čashraní.cz, kde naleznete téměř neomezený výběr hraček pro děti. Internetový obchod nabízí více než 10 000 kusů dětského zboží skladem. Na tomto e-shopu můžete nakupovat hry pro děti už od toho nejútlejšího věku.

Obrázek

Nákup na Čashraní.cz

Vybírat si můžete produkty z následujících kategorií: puzzle, hračky pro holčičky, korálky a mozaiky, hračky pro kluky, hračky pro nejmenší, Mattel hry, plyšové hračky, Hot Wheels, hudební nástroje, dřevěné hračky, stavebnice, Barbie, .. a spoustu dalšího zboží.

Doprava a platba

Zboží vám až domů může doručit:

 • Česká pošta formou balíku do ruky i na poštu, 
 • PPL, 
 • GLS,
 • osobně můžete odebírat v Zásilkovnách. 
bankovním převodem dobírku platební kartou online.


Zákaznický servis

Pro všechny případy je vám je k dispozici zákaznický servis na e-mailu: info@cashrani.cz i na telefonní lince: +420 733 577 670 Ten vám pomůže, jak nejlépe dovede.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Čashraní.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Čashraní.cz vás odměníme až 2,5 % z částky vašeho nákupu.

V podobném obchodě můžete nakoupit také na Slovensku na Najlepšiehračky.sk.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Čashraní.cz

Vyberte své ratolesti vhodnou a zábavnou hru či hračku, která ji zabaví na dlouhé hodiny a díky které se naučí něco nového. V internetovém obchodě Čashraní.cz si vyberete z nepřeberného množství her a hraček pro děti různých věkových kategorií. E-shop je navíc rozdělen podle her pro holčičky, chlapečky či hračky pro nejmenší. S hračkami z obchodu Čashraní.cz bude vaše dítko rozvíjet svoji fantazii a navíc se naučí novým dovednostem. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Čashraní.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.