Obchody / Móda a obuv / Butik Radost O Butik Radost -

Butik Radost

O obchodu Butik Radost

Blíží se ples a chcete se na něj náležitě vymódit? Nebo potřebujete trochu oživit skříň oblečením na formální události? Oblékněte se do společnosti na i-radost.cz. Již devět let pro vás tento butik vybírá to nejlepší ze světových i českých módních trendů. Největšími odborníky jsou ale bezpochyby právě na společenské šaty.

Obrázek

Najdete tu nepřeberné množství plesových šatů, malých černých, velkých večerních i šatů do tanečních – z kvalitních materiálů a v zářivých barvách. K tomu zde pochopitelně naleznete i bohatou nabídku šperků, kabelek a dalších doplňků, abyste se cítila patřičně výjimečně. Rozmazlujte se na i-radost.cz.

Doprava a platba

Při nákupu v Butiku Radost se k vám zboží dostanete pomocí České pošty. Zboží butik odesílá v nejbližším možném termínu po obdržení vaší objednávky (nebo po obdržení platby v případě platby na účet). Obvyklá doba dodání je dva až sedm dnů. Pokud potřebujete doručit zboží ještě rychleji, napište na e-mail info@i-radost.cz a Butik Radost se vám pokusí vyhovět. Zaplatit za nákup můžete buď převodem na bankovní účet hned po objednání, nebo dobírkou při převzetí zásilky.

V podobném obchodě můžete nakupovat i na Slovensku na DressLily.sk.

Obchody, kde vás odměníme

O Butik Radost

Blíží se ples a chcete se na něj náležitě vymódit? Nebo potřebujete trochu oživit skříň oblečením na formální události? Oblékněte se do společnosti na i-radost.cz. Již devět let pro vás tento butik vybírá to nejlepší ze světových i českých módních trendů. Největšími odborníky jsou ale bezpochyby právě na společenské šaty.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Butik Radost.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se