Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Pro obchod BusinessCenter.cz právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů Zonky, nebo pojisteni.cz.

Provize za doporučení s afilliate programem na Zonky

+ 1 % zpět z nákupu
   

Proč spolupracovat se Zonky? Za každé doporučení získáte atraktivní provize a máte k dispozici afilliate manažera. Vydělávejte se Zonky. více

Sleva až 50 % na cestovní pojištění na Pojisteni.cz

Platí do 01.01.2021

+ 25 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line pojištění léčebných výloh při svých cestách po ČR i do zahraničí a můžete získat slevu až 50 %! Cestujte bez obav. více

O obchodu BusinessCenter.cz

BusinessCenter.cz Vám přináší novinky a informace potřebné k podnikání. Portál je to pravé jak pro sběhlé podnikatele, tak pro začínající nováčky. Informace, které se dočtete, jsou vždy aktuální a vše najdete přehledně v kategoriích. Podpořte své podnikání a mějte přehled.

Businesscenter.cz podnikání

Přiznání k dani z příjmů fyzických a právnických osob

Daňové přiznání je zásadní záležitostí v pracovním roce, na kterou se však téměř nikdo netěší. Díky daňovým a účetnickým službám z internetového obchodu BusinessCenter.cz to však můžete změnit. Vybrat si můžete ze dvou základních variant - pro podnikatele a pro zaměstnance. Jako podnikatel můžete na BusinessCenter.cz daňové přiznání uplatňovat paušálně nebo si nechat vést celé účetnictví. Jako nepodnikatelé si pak vyberete ze dvou balíčků pro zaměstnance či balíček pro více zdrojů příjmů. 

Služeb obchodu BusinessCenter.cz můžete využívat také jako právnická osoba. Zde je pro vaši firmu či společnost připravena nabídka účetních služeb a daňového přiznání, při kterém je aktuální šablona formuláře přiznání k dani z příjmů pro právnické osoby s exportem do XLM. 

Diskuze o účetnictví 

Internetový portál BusinessCenter.cz nabízí rubriku s diskuzemi o účetnictví. Zde se v on-line poradně může zdarma dozvědět užitečné informace, které vám mohou přispět k usnadnění vedení účetnictví vaší životnosti. S internetovým obchodem BusinessCenter.cz se sami přesvědčíte, že účetnictví lze zvládat snadno a s přehledem. 

Businesscenter.cz obchod

Nechte si poradit

Nevíte si rady s výběrem služeb či on-line nákupem v e-shopu BusinessCenter.cz? Nechte si poradit! Kontaktujte poradnu podpory prodeje šablon BusinessCenter.cz na e-mailové adrese podpora@podnikatel.cz., kde vám odborně vyškolený personál zodpoví každý váš všetečný dotaz.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce v obchodě BusinessCenter.cz. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě BusinessCenter.cz vás odměníme až 12,5 % z částky vašeho nákupu.

Podobné obchody

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O BusinessCenter.cz

Užitečných informací k podnikání, ale také k běžnému životu není nikdy dost. Na internetovém portále BusinessCenter.cz najdete veškeré potřebné informace k podnikání, ať už jste v podnikání úplný nováček, ale také pokud již podnikáte řadu let. Aktualizované informace, formuláře, vzory a tiskopisy, které se vám budou hodit k běžné podnikatelské praxi najdete na BusinessCenter.cz snadno a přehledně za pár minut. 

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 12,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě BusinessCenter.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.