Booya.cz

O obchodu Booya.cz

Ten pocit, když si chcete koupit kvalitní trička s potiskem, ale všude narážíte jen na ty průhledné parodie na trička z Číny. Cena fajn, ale kvalita nikde? Nyní máte možnost proti této invazi levného asijského textilu bojovat společně s obchodem Booya.cz! Přesně tak, jak to udělal jeden nadšený designér a jeden šikovný tiskař, kteří se stali zakladateli tohoto obchodu.

Booya.cz: Projekt za české výrobky

A tak vznikl projekt Booya.cz, jehož cílem je přinést zákazníkům česká trička vyrobená v Česku z textilu zakoupeného v Česku a s originálními designy vytvořenými Čechem. Kromě nesrovnatelně lepší kvality, kterou všemi smysly nasajete již po rozbalení první zásilky, dbá obchod Booya i na co nejkomfortnější servis a další služby. Nesedí vám zakoupené tričko? Potřebujete jinou velikost? Není problém, výměnu zboží budete mít zdarma.

Booya GiftClub

Booya GiftClub je především věrnostním programem pro zákazníky, kteří se do obchodu Booya rádi vracejí. Slevu však můžete po zaregistrování obdržet i na úplně první nákup. Věrnostní program totiž funguje na principu: Čím víc nakoupíte, tím větší slevy dostanete. Tím, že se stanete členem Booya GiftClub můžete dosáhnout slevy až 10 % na oblečení i doplňky.

Nákupy na Booya.cz ještě výhodněji

Kvalitní trička s originálními designy nyní seženete ještě výhodněji. Nakupujte v obchodě Booya přes cashback portál Tipli a ušetřete. Díky cashbacku totiž dostanete zpět na účet až 3 % z nákupu na Booya.cz. A to se vyplatí!

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Bezvatriko.sk.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z EricDress.

Obchody, kde vás odměníme

O Booya.cz

Hledáte vhodný narozeninový dárek, který pobaví a zároveň přinese užitek? Tak kupujte originální trička s potiskem na Booya.cz! Vyberte nápis nebo obrázek, který pobaví a který se k obdarované osobě dokonale hodí. Vybírat můžete nejen z triček a mikin. Darujte také například potištěný polštářek, hrníček, tašku nebo čepici.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Booya.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se