Obchody / bookio.cz O bookio.cz -

bookio.cz

O obchodu bookio.cz

Bookio. je online rezervační systém, díky kterému budete mít ve svém byznysu už navždy pořádek. Ať už provozujete restauraci, vinárnu, kadeřnictví, sportovní centra nebo hotely a penziony či cokoliv dalšího, rezervační systém je něco, bez čeho se rozhodně neobejdete. Pomůže vám získat lepší přehled o tržbách, vytíženosti pracovníků, nejžádanějších službách a nejoblíbenějších časech.

Obrázek

Všechny rezervace v kalendáři

S rezervačním systémem Bookio. se vám už nestane, že budete mít rezervaci dvou osob na stejný čas a vaši zákazníci budou nespokojení, nebo nebudete vědět kolik zákazníků obsloužili vaši zaměstnanci. Bookio. vám umožňuje vidět všechny rezervace v přehledném online rezervačním kalendáři. Rezervační systém posílá nejen e-mailové potvrzení o rezervaci, ale také sms nebo e-mailovou připomínku před domluveným termínem. Díky tomu se vám už nestane, že by klient na objednaný termín zapomněl a vy byste přišli o peníze.

Bezmála 80 % lidí vyhledává informace o službách online

Dovolte klientům zarezervovat se 24/7 online na  termíny a časy, které máte dostupné právě tehdy, kdy to potřebují. Online rezervační systém vás ušetří telefonátů, které nemáte čas zvednout, a ulehčí vám tak práci. Nastavte si dostupné termíny a nechte klienta, aby si vybral termín kdykoliv se mu bude chtít.

Placené rezervace

V Bookio. rezervačním systému můžete také využít systému placených rezervací. Už se nemusíte bát, že se klient rezervuje na drahou nebo časově náročnou službu a nedostaví se. Při každé nabízené službě máte možnost si zvlášť zapnout platbu předem a rezervace se zákazníkovi potvrdí automaticky až po uhrazení. 

Bookio. zkušební verze zdarma

Zaujal vás Bookio. rezervační systém, ale ještě nejste na 100 % přesvědčeni o jeho koupi? Můžete si vyzkoušet plnou verzi zcela zdarma a na jeden měsíc můžete dokonce využít i prémiovou verzi Bookio. zadarmo, abyste si byli jistí, že je tento rezervační systém pro váš byznys ten pravý.

Nakupujte ještě levněji

Využívejte mimořádné akce na Bookio. Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně při nákupu na Bookio. vás odměníme až 16,5 % z částky vašeho nákupu.

Obchody, kde vás odměníme

O bookio.cz

Jestliže provozujete svůj vlastní byznys, ať už se jedná o restauraci, kadeřnictví, hotel či jakékoli jiné služby, je třeba mít pořádek v kalendáři a v klientech. S tím vám pomůže rezervační systém Bookio.cz, který vám umožňuje vidět všechny rezervace v přehledném online rezervačním kalendáři.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod bookio.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se