Obchody / Blažek O Blažek -

Blažek

Pro obchod Blažek právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů Trenýrkárna.cz nebo Bezvatriko.cz.

Slevový kód - až 69% sleva na vše na Trenyrkarna.cz

Platí do 21.04.2024

+ 3,5 % zpět z nákupu

Sleva až do - 69% platí na vybrané produkty v eshopu Trenyrkarna.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Platí pro produkty označené… více

O obchodu Blažek

Již od svého založení se módní dům Blažek snaží o vyplnění mezery na trhu pánské módy. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby, jako jsou například individuální úpravy oděvů, šití košil na zakázku a odborné poradenství. Obchod navíc nabízí krejčovské služby v každé prodejně, a tak můžete využít možnost úpravy oděvů rovnou při nákupu.

Blažek.cz: Pánské obleky a doplňky

Značka Blažek věnuje maximální pozornost výběru svých dodavatelů, mezi které patří kromě renomovaných fotografů, grafiků a designérů především proslulí výrobci luxusních oděvních materiálů z Itálie, Francie a Španělska. Prohlédněte si také letáky s módou a inspirujte se nejnovějším designem stylových obleků.

Prodejny Blažek

Pod značkou Blažek jsou dvakrát do roka prezentovány nové kolekce oděvů a módních doplňků, které jsou nabízeny výhradně ve vlastní síti značkových prodejen. Dnes mohou zákazníci navštívit 26 prodejních míst v České republice a 8 na Slovensku. Pro dotazy ohledně služeb obchodu a módy volejte zákaznickou linku na telefonním čísle 844 844 830 nebo se informujte emailem na adrese info@blazek.cz.

Blažek zákaznický klub

Každý zákazník má od roku 2002 možnost stát se členem zákaznického Blažek klubu a využívat exkluzivních výhod. Aktuální počet registrovaných členů překračuje hranici 100 000. Blažek klub je forma poděkování stálým zákazníkům za jejich dlouhodobou přízeň. Využívejte výhod Blažek klubu naplno! Získejte například slevu 10 % z každého nákupu formou Reward card, zdarma úpravy oděvů a jejich doručení, pozvánky na VIP akce nebo 10% slevu na Made to Measure služby.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť O'Neill.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Gino Rossi.

Blažek slevové kódy, které jste zmeškali

Doprava zdarma na Blažek

30.06.2019

Slevy až -40 % na zboží z Outletu Blažek

30.06.2019

Obchody, kde vás odměníme

O Blažek

Hledáte po obchodech oděvy, v nichž si budete připadat skutečně mužně? Zvolte obleky Blažek! Tato významná česká značka nabízí společenskou i volnočasovou pánskou módu a doplňky. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských obleků.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Blažek.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se