BeCyDog.cz

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě BeCyDog.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu BeCyDog.cz.

O obchodu BeCyDog.cz

Hledáte krmivo, hračky nebo pelíšek pro vašeho psího mazlíčka? V internetovém obchodě BeCydog nakoupíte vše potřebné pro vašeho pejska. Vše pro psí miláčky tu vybírají pečlivě s láskou a rozumem. Najít tu můžete takové produkty, o kterých jsou přesvědčeni, že mají špičkovou kvalitu, jsou vyrobené z prvotřídních materiálů a surovin a stanou se skutečně praktickými pomocníky v životě psa a jejich páníčka.

Chcete nakupovat pro vašeho pejska a ještě pomáhat jiným pejskům, kteří nemají to štěstí a nemají hodné páníčky a rodiny, ve kterých by žili? Obchod každý měsíc věnuje 2 % z hodnoty zboží bez daně vybraným organizacím starajícím se o pejsky. Nákupem na BeCydog.cz jim přidáte na krmivo, zajistíte pelíšek nebo hračku a také veterinární péči.

Proč nakoupit právě tady? Čeká na vás rozsáhlá a kvalitní nabídka zboží. Zákazníkovi se servis věnuje individuálně a splní všechna vaše přání. Obchod má s nabídkou zboží pro psy dlouholeté zkušenosti. Dodání je rychlé a spolehlivé skrze ověřené dopravce. 

becydog

Doprava a platba

O dopravu se stará Česká pošta formou balíku do ruky / na poštu/ do balíkovny nebo také DPD. Vyzvednout si zboží můžete osobně na pobočkách Zásilkovny nebo v pejskově výdejně v Brně Starém Lískovci. 

Platit je možné na dobírku při převzetí zboží, platební kartou online nebo převodem na účet. Při nákupu nad 1.000 Kč máte dopravu zdarma.

Zákaznický servis

U každého zboží najdete popisek se složením a použitím zboží. Navíc se můžete kdykoliv zeptat, a to buď emailem obchod@becydog.cz, telefonicky +420 800 400 231 nebo online chatem, který je součástí stránek.

Chcete mít neustálý přehled o novinkách a akcích pro vašeho pejska? Sledujte BeCydog.cz na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Nakupujte ještě levněji

Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě BeCydog.cz přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět.

Ve podobném e-shopu můžete nakoupit také na Slovensku na Pet.market.sk nebo v Polsku Zooplus.pl.


Obchody, kde vás odměníme

O BeCyDog.cz

Obchod BeCyDog.cz nabízí vše pro psí miláčky jako například hračky, krmivo, pelíšky, mističky nebo obojky. Na e-shopu najdete jen takové produkty, o kterých jsou v obchodě přesvědčeni, že mají špičkovou kvalitu, jsou vyrobené z prvotřídních materiálů a stanou se skutečně praktickými pomocníky. Nemusíte se tedy bát, nákupem na e-shopu svému pejskovi dopřejete jen to nejlepší.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod BeCyDog.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se