BeCyDog.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

BeCyDog.cz slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4 % na vše v obchodě BeCyDog.cz

Platí do 23.10.2021

 
   

Obchod BeCyDog.cz nabízí vše pro psí miláčky jako například hračky, krmivo, pelíšky, mističky nebo obojky. Na e-shopu...

O obchodu BeCyDog.cz

Hledáte krmivo, hračky nebo pelíšek pro vašeho psího mazlíčka? V internetovém obchodě BeCydog nakoupíte vše potřebné pro vašeho pejska. Vše pro psí miláčky tu vybírají pečlivě s láskou a rozumem. Najít tu můžete takové produkty, o kterých jsou přesvědčeni, že mají špičkovou kvalitu, jsou vyrobené z prvotřídních materiálů a surovin a stanou se skutečně praktickými pomocníky v životě psa a jejich páníčka.

Chcete nakupovat pro vašeho pejska a ještě pomáhat jiným pejskům, kteří nemají to štěstí a nemají hodné páníčky a rodiny, ve kterých by žili? Obchod každý měsíc věnuje 2 % z hodnoty zboží bez daně vybraným organizacím starajícím se o pejsky. Nákupem na BeCydog.cz jim přidáte na krmivo, zajistíte pelíšek nebo hračku a také veterinární péči.

Proč nakoupit právě tady? Čeká na vás rozsáhlá a kvalitní nabídka zboží. Zákazníkovi se servis věnuje individuálně a splní všechna vaše přání. Obchod má s nabídkou zboží pro psy dlouholeté zkušenosti. Dodání je rychlé a spolehlivé skrze ověřené dopravce. 

becydog

Doprava a platba

O dopravu se stará Česká pošta formou balíku do ruky / na poštu/ do balíkovny nebo také DPD. Vyzvednout si zboží můžete osobně na pobočkách Zásilkovny nebo v pejskově výdejně v Brně Starém Lískovci. 

Platit je možné na dobírku při převzetí zboží, platební kartou online nebo převodem na účet. Při nákupu nad 1.000 Kč máte dopravu zdarma.

Zákaznický servis

U každého zboží najdete popisek se složením a použitím zboží. Navíc se můžete kdykoliv zeptat, a to buď emailem obchod@becydog.cz, telefonicky +420 800 400 231 nebo online chatem, který je součástí stránek.

Chcete mít neustálý přehled o novinkách a akcích pro vašeho pejska? Sledujte BeCydog.cz na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Nakupujte ještě levněji

Ojedinělým způsobem, jak ještě více ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě BeCydog.cz přes portál Tipli.cz a získejte část peněz z nákupu zpět.

Ve podobném e-shopu můžete nakoupit také na Slovensku na Pet.market.sk nebo v Polsku Zooplus.pl.


Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O BeCyDog.cz

Obchod BeCyDog.cz nabízí vše pro psí miláčky jako například hračky, krmivo, pelíšky, mističky nebo obojky. Na e-shopu najdete jen takové produkty, o kterých jsou v obchodě přesvědčeni, že mají špičkovou kvalitu, jsou vyrobené z prvotřídních materiálů a stanou se skutečně praktickými pomocníky. Nemusíte se tedy bát, nákupem na e-shopu svému pejskovi dopřejete jen to nejlepší.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4 % zpět z ceny nákupu v obchodě BeCyDog.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.